Zamknij

„Shallow” Lady Gagi w wersji pielgrzymkowej. Nagrali ją ksiądz i katechetka [WIDEO]

31.07.2020 14:33
Shallow wersja pielgrzymkowa
fot. Youtube screen

„Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera to jeden z największych filmowych przebojów ostatnich lat. Nagrodzona Oscarem piosenka doczekała się właśnie wersji pielgrzymkowej. Nagrali ją ksiądz Jakub Przygrodzki i katechetka Renata Ślązak.

„Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera podbiło serca słuchaczy na całym świecie. Utwór z filmu „Narodziny gwiazdy” nie tylko zrobił furorę na listach przebojów, ale także zgarnął prestiżowe nagrody, m.in. Oscara, Grammy i Złotego Globa.

Hit doczekał się właśnie wersji pielgrzymkowej, którą stworzył polski ksiądz i katechetka. To kolejny w ostatnich latach muzyczny przebój przerobiony przez pątników. Pielgrzymi nagrali nowe wersje m.in. „Miłość w Zakopanem” Sławomira czy „Za krokiem krok” Cleo.

Kobieta zaśpiewała "Shallow" na stacji metra. Stała się gwiazdą internetu [WIDEO]

Shallow w wersji pielgrzymkowej. Ksiądz i katechetka przerobili hit Lady Gagi i Bradleya Coopera

Ksiądz Jakub Przygrodzki i katechetka Renata Ślązak nagrali „Shallow” w wersji pielgrzymkowej. Do nowej odsłony przeboju Lady Gagi i Bradleya Coopera powstał zupełnie nowy tekst w języku polskim.

Tradycją pieszych pielgrzymek jest powstawanie piosenek pielgrzymkowych na bazie znanych i lubianych utworów. Choć w tym roku pielgrzymować będziemy przede wszystkim duchowo, postanowiliśmy z panią katechetką Renatą Ślązak podtrzymać tradycję. Szczególnie, że będzie to okrągła 40 Piesza Podlaska Pielgrzymka na Jasną Górę — pisze ksiądz na swoim kanale w serwisie YouTube.

W związku z pandemią koronawirusa tegoroczne pielgrzymki odbywają się z zachowaniem zasad dystansu społecznego i reżimu sanitarnego. W podróży na Jasną Górę może brać udział o wiele mniej uczestników, a duża część pielgrzymek została odwołana.

"Mama ostrzegała" na pielgrzymce. Wersja pielgrzymkowa hitu Daj To Głośniej [WIDEO]