Zamknij

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Shanguy, J Balvin & Dua Lipa, Maroon 5

24.07.2020 11:14
Shanguy
fot. mat. prasowe

Piątek pełen muzycznych premier w Radiu ZET. Nasi słuchacze usłyszą gorące nowości od najpopularniejszych artystów. Już po godz. 11:00 najnowszy singiel „Back to Life” Shanguy, po godz. 13:00 nowość od J Balvina i Duy Lipy, a po 14:00 pojawi się na naszej antenie nowy utwór Maroon 5.

Shanguy — Back To Life

Shanguy wracają z nowym, wakacyjnym singlem „Back To Life”. Ich poprzednie utwory „La Louze”, „King Of The Jungle”, „Toukassé” czy ostatni „Desolée” podbiły polskie listy przebojów.

W skład włoskiego kolektywu Shanguy wchodzą NRD1, Shady i Frank-O. Warto dodać, że polscy słuchacze wyjątkowo polubili ten zespół. Singiel „La Louze” pokrył się w Polsce platyną, a „King Of The Jungle” osiągnął status złotej platyny.

J Balvin / Dua Lipa / Bad Bunny / Tainy  — Un Dia (One Day)

„Un Dia (One Day)” to najnowszy singiel J Balvina, w którym pojawiają się inne światowe supergwiazdy - Dua Lipa, Bad Bunny i Tainy.

Jak czytamy w zapowiedzi, piosenka jest dwujęzycznym hymnem nadziei, kwintesencją samego J Balvina, łączącego Kolumbię, Portoryko i Wielką Brytanię. Mówiący o tęsknocie i nostalgii utwór łączy ze sobą house z najlepszymi rytmami latynoskimi.

Do utworu powstał wyjątkowy klip w reżyserii Stillz. W główną rolę wcieliła się sama Úrsula Corberó – hiszpańska aktorka doskonale znana polskim fanom jako Tokyo z „Domu z Papieru”.

J Balvin to jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym Latin Grammy. Ma na swoim koncie występy na głównej scenie Coachelli i Lollapaloozy, a w 2019 roku pojawił się na Open’er Festival. Na początku 2020 roku wystąpił jako gość specjalny podczas Super Bowl LIV Halftime Show u boku Jennifer Lopez.

Maroon 5 — Nobody’s Love

„Nobody’s Love” to nowy singiel Maroon 5. Piosence towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Davida Dobkina, który kilkukrotnie już współpracował z zespołem. Stworzył teledyski do hitów „Sugar”, „Girls Like You” czy ostatniego „Memories”. Klipy osiągnęły ponad 7 miliardów wyświetleń.

RadioZET.pl/mat.prasowe