Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Shania Twain obchodzi dziś urodziny! Legenda muzyki powróci we wrześniu z nowym albumem

28.08.2017 14:29

Tej artystki nikomu nie trzeba przedstawiać. Shania Twain to prawdziwa legenda, która sprzedała ponad 90 milionów albumów na całym świecie, a wiele jej utworów stało się niezapomnianymi hitami. Kanadyjska piosenkarka świętuje dziś swoje 52. urodziny. 

Shania Twain obchodzi dziś urodziny! Legenda muzyki powróci we wrześniu z nowym albumem fot. Youtube (ShaniaTwainVEVO)

Kariera Shanii Twain pokazuje, że można odnieść światowy sukces tworząc muzykę country – gatunek nadal kojarzący się wielu osobom dość negatywnie. Wystarczy zgrabnie połączyć go z popowymi dźwiękami i stworzyć przebojowe refreny. To właśnie zrobiła Kanadyjka.

Jej przeboje „Ka-Ching!”, „That Don't Impress Me Much”, „I'm Gonna Getcha Good!” czy „Man! I Feel Like A Woman” znają słuchacze na całym świecie. W swojej karierze wydała cztery studyjne płyty, które pokryły się w wielu krajach diamentem i platyną. Krążek „Come On Over” z 1997 roku to jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki.

52-letnia Shania Twain, pięciokrotnie nagrodzona nagrodą Grammy, powróci 29 września z nowym wydawnictwem „Now”. Będzie to jej pierwsza od piętnastu lat płyta. Znajdzie się na niej dwanaście premierowych kompozycji, w tym utrzymany w country-popowym klimacie singiel „Life's About To Get Good”.

RadioZET.pl/PK

Oceń