Zamknij

Shania Twain obchodzi dziś urodziny! Legenda muzyki powróci we wrześniu z nowym albumem

Redakcja
28.08.2017 14:29
Shania Twain obchodzi dziś urodziny! Legenda muzyki powróci we wrześniu z nowym albumem
fot. Youtube (ShaniaTwainVEVO)

Tej artystki nikomu nie trzeba przedstawiać. Shania Twain to prawdziwa legenda, która sprzedała ponad 90 milionów albumów na całym świecie, a wiele jej utworów stało się niezapomnianymi hitami. Kanadyjska piosenkarka świętuje dziś swoje 52. urodziny. 

Kariera Shanii Twain pokazuje, że można odnieść światowy sukces tworząc muzykę country – gatunek nadal kojarzący się wielu osobom dość negatywnie. Wystarczy zgrabnie połączyć go z popowymi dźwiękami i stworzyć przebojowe refreny. To właśnie zrobiła Kanadyjka.

Jej przeboje „Ka-Ching!”, „That Don't Impress Me Much”, „I'm Gonna Getcha Good!” czy „Man! I Feel Like A Woman” znają słuchacze na całym świecie. W swojej karierze wydała cztery studyjne płyty, które pokryły się w wielu krajach diamentem i platyną. Krążek „Come On Over” z 1997 roku to jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki.

52-letnia Shania Twain, pięciokrotnie nagrodzona nagrodą Grammy, powróci 29 września z nowym wydawnictwem „Now”. Będzie to jej pierwsza od piętnastu lat płyta. Znajdzie się na niej dwanaście premierowych kompozycji, w tym utrzymany w country-popowym klimacie singiel „Life's About To Get Good”.

RadioZET.pl/PK