Zamknij

Przebój „Shape of You” Eda Sheerana w 8 różnych językach! [WIDEO]

Redakcja
06.12.2018 13:52
Ed Sheeran
fot. Youtube (Ed Sheeran, Yosuto)

„Shape of You” to jeden z największych hitów w karierze Eda Sheerana. Multiplatynowy singiel podbił listy przebojów na całym świecie. Jesteście ciekawi, jak ten wielki hit brzmiałby w innych językach? Pewien internauta zaśpiewał „Shape of You” m.in. po chińsku, francusku, japońsku czy niemiecku.

Po ogromnym sukcesie singla „Shape of You” kariera Eda Sheerana nabrała jeszcze większego tempa. Piosenka świetnie wypromowała jego trzecią płytę „Divide” i pobiła wszelkie rekordy popularności. Pokryła się wielokrotną platyną, a w niektórych krajach otrzymała nawet diamentowy status — m.in. w Polsce. Warto też wspomnieć, że oficjalny teledysk obejrzano niemal 4 miliardy razy w serwisie YouTube, co jest jednym z najlepszych wyników w historii internetu.

ZOBACZ TEŻ: Ed Sheeran odwiedził Polskę w tajemnicy. Przyjechał na wakacje! [ZDJĘCIA]

Wpadający w ucho kawałek został doceniony również przez członków amerykańskiej Narodowej Akademii Sztuki oraz Techniki Rejestracji i otrzymał prestiżową nagrodę Grammy w kategorii „najlepsze solowe wykonanie pop”.

Jesteście ciekawi, jak „Shape of You” brzmiałoby w innych językach? Nieanglojęzyczne wersje hitu Eda Sheerana postanowił przygotować niejaki Yousuto. Internauta zaprezentował słynny utwór po francusku, koreańsku, chińsku, japońsku, niemiecku, portugalsku i hiszpańsku. Trzeba przyznać, że wyszło mu to naprawdę nieźle.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK