Zamknij

Shawn Mendes i Camila Cabello w nowym singlu „Senorita”. Najgorętszy klip tego roku? [WIDEO]

Piotr Krajewski
21.06.2019 11:26
Shawn Mendes Camila Cabello Senorita nowy singiel gorący teledysk wideo
fot. Youtube (Shawn Mendes)

Shawn Mendes i Camila Cabello wydali nowy singiel „Senorita”, który po raz pierwszy usłyszą w piątek również słuchacze Radia ZET. Do piosenki powstał niezwykle zmysłowy i sensualny teledysk. Nie brakuje wielu gorących scen z udziałem Mendesa i Cabello.

Shawn Mendes i Camilla Cabello: nowa piosenka „Senorita”

Shawn Mendes i Camila Cabello zaprezentowali gorący teledysk do swojego najnowszego singla zatytułowanego „Senorita”. Artyści stworzyli piosenkę wspólnie z m.in. Andrew Wattem, Benny Blanco, Charli XCX i Cashmere Cat.

W teledysku do singla „Senorita” Shawn Mendes i Camila Cabello pozwolili sobie na wiele odważnych i gorących momentów. Nie zabrakło nawet zmysłowych scen łóżkowych z udziałem młodych gwiazd. Reżyserem klipu jest Dave Meyers, twórca teledysków m.in. Taylor Swift, Imagine Dragons, Ariany Grande czy Maroon 5.

Co ciekawe, to nie pierwsza muzyczna współpraca Shawna Mendesa i Camili Cabello, którzy prywatnie są bardzo dobrymi przyjaciółmi. W 2015 roku para wydała utwór „I Know What You Did Last Summer”. Piosenka osiągnęła duży sukces w wielu krajach i pokryła się m.in. podwójną platyną w Stanach Zjednoczonych.

Shawn Mendes podbija obecnie listy przebojów na całym świecie ze swoim singlem „If I Can't Have You”, na który możecie głosować także na Liście Przebojów Radia ZET.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK