Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Shawn Mendes w teledysku do „In My Blood”. Nowy klip idola nastolatek [WIDEO]

25.04.2018 12:19

19-letni Shawn Mendes, jeden z najpopularniejszych obecnie muzyków młodego pokolenia, już niedługo zaprezentuje swój trzeci studyjny album. Promuje go bardzo emocjonalny singiel „In My Blood”. W internecie można zobaczyć oficjalny teledysk.

Shawn Mendes fot. Youtube (Shawn Mendes)

Shawn Mendes — In My Blood. Nowy teledysk

Shawn Mendes prezentuje pierwszy od niemal roku teledysk. Wideo powstało do piosenki „In My Blood”, nowego singla zapowiadającego trzeci studyjny album Kanadyjczyka. Mimo że od premiery utworu nie minęło wiele, piosenka dotarła już do pierwszej dziesiątki listy przebojów w wielu krajach na świecie.

W nowym wideoklipie możemy zobaczyć 19-letniego idola nastolatek leżącego na ziemi. Klip nagrany w jednym ujęciu został wyreżyserowany przez Jaya Martina, autora wielu poprzednich teledysków Shawna Mendesa.

Wideo szybko zyskało ogromną popularność i jest obecnie jednym z najczęściej wyświetlanych nagrań w serwisie YouTube. Obejrzano je już 3 miliony razy.

Przypomnijmy, że „In My Blood” to nie jedyna nowa piosenka Shawna Mendesa. W internecie można posłuchać także utworu „Lost In Japan”, kolejnej zapowiedzi trzeciego albumu. Piosenka jest utrzymana w funkowym klimacie i nawiązuje swoim brzmieniem m.in. do dobrze znanej wszystkim twórczości Justina Timberlake’a.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Wygraj ekskluzywne, OSTATNIE bilety na koncert Metalliki w Krakowie [SZCZEGÓŁY]

RadioZET.pl/PK

Oceń