Zamknij

Shawn Mendes i Justin Bieber w singlu „Monster”. Piosenka o ciemnej stronie sławy [WIDEO]

20.11.2020 12:24
Shawn Mendes Justin Bieber
fot. mat. prasowe

Shawn Mendes i Justin Bieber we wspólnym singlu „Monster”. Piosenka zapowiada najnowszy album Mendesa zatytułowany „Wonder”, który ukaże się już w grudniu. W nowym singlu artyści szczerze opowiadają o ciemnej stronie sławy i problemach z nią związanych. Premiera „Monster” na antenie Radia ZET już po godz. 18:00.

Shawn Mendes wydaje nową płytę „Wonder”, której premierę zaplanowano na 4 grudnia. Album promował dotąd utwór tytułowy. Przyszła pora na kolejny singiel.

„Monster” to wspólny singiel Shawna Mendesa i Justina Biebera. W piosence kanadyjscy wokaliści skupiają się na trudnych momentach w swojej karierze.

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się na Instagramie. Gorące wideo hitem internetu

Shawn Mendes i Justin Bieber w nowym singlu „Monster”

Shawn Mendes i Justin Bieber w singlu „Monster” to jedna z najważniejszych premier ostatnich tygodni. Przypomnijmy, że tego samego dnia ukazał się wspólny utwór Miley Cyrus i Dua Lipy zatytułowany „Prisoner”.

Tekst nowego singla „Monster” zaskakuje szczerością. Shawn Mendes i Justin Bieber opowiadają otwarcie o początkach swoich karier, ciemnej stronie sławy i poważnych problemach, które temu towarzyszą.

Piosenka mówi o tym, jak społeczeństwo może postawić znane gwiazdy na piedestale, a potem ogląda ich upadek i traktuje to jak rozrywkę. To trudne (…) To jedna z najbardziej wyjątkowych piosenek, jakie kiedykolwiek napisałem. I nie jest jedynie o gwiazdach. Przedstawia po prostu ludzkie doświadczenia — zdradził Mendes w rozmowie z Zanem Lowem.

Shawn Mendes przyznał, że wspólny utwór z Justinem Bieberem to dla niego spełnienie marzeń: „Miałem 9 lat, kiedy wyszedł jego debiutancki singiel „One Time”. Byłem zachwycony. On był dla mnie wtedy jak Elvis”.

Wokaliści pojawili się razem w teledysku wyreżyserowanym przez Colina Tilleya.

Shawn Mendes: film „In Wonder” na Netflixie. Kiedy premiera dokumentu?

Częścią promocji nowej płyty Shawna Mendes będzie także pełnometrażowy dokument do obejrzenia na Netflixie. Kiedy premiera filmu „In Wonder”? Produkcja trafi do serwisu już 23 listopada i będzie spojrzeniem na życie Shawna Mendesa i podróż, jaką artysta odbył w ciągu ostatnich paru lat.

Shawn Mendes ma sobowtóra? Ten chłopak wygląda i śpiewa niczym on [WIDEO]