Zamknij

Shawn Mendes i „Lost In Japan”. Kolejny nowy utwór idola nastolatek

Redakcja
23.03.2018 13:36
Shawn Mendes
fot. instagram.com/shawnmendes/

19-letni Shawn Mendes, jeden z najpopularniejszych obecnie muzyków młodego pokolenia, przygotowuje się do wydania swojego trzeciego albumu. Ostatnio opublikował singiel „In My Blood”, a teraz prezentuje następną nową piosenkę zatytułowaną „Lost In Japan”.

Shawn Mendes — Lost In Japan. Nowa piosenka

„Lost In Japan” to kolejna zapowiedź nowego albumu Shawna Mendesa, który ukaże się wkrótce. Nowa piosenka jest utrzymana w funkowym klimacie i nawiązuje swoim brzmieniem m.in. do dobrze znanej wszystkim twórczości Justina Timberlake’a.

W środę Shawn Mendes zaprezentował pierwszy singiel „In My Blood”, mocno różniący się klimatem od najnowszego „Lost In Japan”. Jak przyznał sam 19-latek, zależało mu na stworzeniu czegoś bardziej rockowego.

Oba nowe utwory znajdą się na trzeciej płycie Mendesa. Tytuł albumu, data premiery i inne szczegółowe informacje pozostają na ten moment nieznane.

Shawn Mendes i jego kariera

Shawn Mendes zyskał popularność po raz pierwszy w 2013 roku, kiedy zaczął dzielić się swoimi coverami w internecie. Niedługo później udało mu się podpisać kontrakt płytowy z Island Records, jedną z największych wytwórni na świecie.

Swój debiutancki krążek „Handwritten” z 2015 roku wydał, nie mając nawet ukończonych 17 lat. Płyta szybko pokryła się platyną w Stanach Zjednoczonych. Słuchacze Radia ZET znają już dobrze jego utwory „Stitches” i „I Know What You Did Last Summer”, który nagrał razem z Camilą Cabello — byłą członkinią girlsbandu Fifth Harmony i autorką hitu „Havana”.

W 2016 roku ukazał się jego kolejny album „Illuminate”, który także osiągnął duży sukces komercyjny. Promowały go przeboje „Treat You Better”, „Mercy” i „There's Nothing Holdin' Me Back”. Każdy z nich pokrył się kilkukrotną platyną w wielu krajach.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK