Shawn Mendes i teledysk do „Nervous”. Fanki oszalały na punkcie nowego klipu

12.06.2018 15:18

Shawn Mendes zaprezentował teledysk do singla „Nervous” z nowej płyty, która ukazała się pod koniec maja. W minimalistycznym klipie widzimy idola nastolatek dotykanego przez tajemnicze kobiece ręce. Fanki Mendesa oszalały i nie omieszkały się skomentować wideo w internecie.

Shawn Mendes fot. Youtube (Shawn Mendes)

Shawn Mendes — Nervous. Nowy teledysk

Shawn Mendes promuje swoją najnowszą, trzecią już płytę. Album z 14 nowymi piosenkami ukazał się w maju. Jednym z singli jest utwór „Nervous”, do którego powstał właśnie oficjalny teledysk.

Kolorowy wideoklip jest utrzymany w minimalistycznym klimacie. Przez niemal cały teledysk widzimy Shawna Mendesa i kobiece ręce, które dotykają artysty. Niedługo po premierze okazało się, że tajemnicze dłonie należą do niejakiej Lilliyi Scarlett, dziewczyny reżysera klipu Eli Russell Linnetz.

Fanki Shawna Mendesa oszalały na punkcie scen, w których pojawiają się wspomniane już ręce. Ich reakcje w internecie mogą rozbawić niejedną osobę.

„Wyobraźcie sobie dostać pieniądze za dotykanie Shawna Mendesa”, „gdzie mogę zapisać się, aby moje dłonie wystąpiły i dotykały Shawna w jego kolejnym teledysku?”„wow, Shawn, nie wiedziałam, że masz 4 dłonie” — piszą fanki na Twitterze.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń