Zamknij

Shawn Mendes w filmie dokumentalnym "In Wonder". Kiedy premiera na Netflixie? [ZWIASTUN]

21.10.2020 12:45
Shawn Mendes
fot. mat. prasowe

Shawn Mendes w dokumencie na Netflixie. Film „In Wonder” będzie częścią promocji najnowszej płyty kanadyjskiego wokalisty zatytułowanej „Wonder”, która ukaże się już w grudniu. Kiedy odbędzie się premiera filmu dokumentalnego „In Wonder” na Netflixie?

Shawn Mendes zaprezentował niedawno nowy singiel „Wonder”, który jest pierwszą zapowiedzią jego nowego albumu pod tą samą nazwą.

Częścią promocji nowej płyty Shawna Mendes będzie także pełnometrażowy dokument do obejrzenia na Netflixie. Kiedy premiera filmu „In Wonder”? Znamy datę.

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się na Instagramie. Gorące wideo hitem internetu

Shawn Mendes: film „In Wonder” na Netflixie. Kiedy premiera dokumentu? [DATA, ZWIASTUN]

Premierę filmu „In Wonder” zaplanowano na 23 listopada w serwisie Netflix. Jak czytamy w zapowiedzi, dokument będzie spojrzeniem na życie Shawna Mendesa i podróż, jaką artysta odbył w ciągu ostatnich paru lat.

Za reżyserię filmu „In Wonder” jest Grant Singer, twórca teledysków m.in. Ariany Grande, Sama Smitha, The Weeknda czy Lorde. Shawn Mendes jest jednym z producentów wykonawczych dokumentu.

W internecie pojawił się oficjalny zwiastun zapowiadający film „In Wonder”.

Kiedy nowa płyta Shawna Mendesa? Data premiery albumu „Wonder”

Shawn Mendes potwierdził datę premiery jego nowej płyty. Album „Wonder” ukaże się 4 grudnia i znajdzie się na nim 14 premierowych utworów, w tym najnowszy singiel „Wonder”.

To świat, podróż, marzenie. Album, który chciałem nagrać od naprawdę bardzo dawna

SHAWN MENDES

Trzykrotnie nominowany do nagrody Grammy Shawn Mendes ma na swoim koncie trzy świetnie przyjęte, multiplatynowe krążki. Do jego największych hitów należą utwory „Stitches”, „In My Blood”, „There's Nothing Holdin' Me Back”, „Treat You Better” i wielki przebój „Senorita” nagrany ze swoją dziewczyną  Camilą Cabello.

Shawn Mendes ma sobowtóra? Ten chłopak wygląda i śpiewa niczym on [WIDEO]

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK