Zamknij

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się na Instagramie. Gorące wideo hitem internetu

Piotr Krajewski
12.09.2019 10:16
Shawn Mendes i Camila Cabello całują się na Instagramie gorące wideo hitem internetu
fot. Instagram

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się na Instagramie. Para opublikowała krótkie i dość zaskakujące nagranie, które ma być odpowiedzią na ostatnie uszczypliwe komentarze internautów. Hejterzy krytykowali chociażby sposób całowania się zakochanych. Wideo natychmiast stało się hitem internetu.

Shawn Mendes i Camila Cabello całują się na Instagramie. Wideo hitem sieci

Shawn Mendes i Camila Cabello zszokowali internautów swoim najnowszym nagraniem na Instagramie. Para opublikowała krótkie wideo, na którym całuje się w dość nietypowy i dziwny sposób.

>>  Shawn Mendes i Camila Cabello wystąpi na VMA 2019. Nie mogli oderwać od siebie rąk [WIDEO]

Okazuje się, że jest to odpowiedź zakochanych na krytyczne i szydercze komentarze. W ostatnim czasie wielu internautów śmiało się z ich pocałunków, twierdząc, że całują się jak ryby.

Widzieliśmy między na innymi na Twitterze, że komentujecie nasz sposób całowania. Że wygląda to dziwnie. Że całujemy się jak ryby. To zraniło nasze uczucia. Chcemy więc Wam pokazać, jak naprawdę się całujemy — powiedziała para i pocałowała w zaskakujący sposób.

Nagranie pocałunku Shawna Mendesa i Camili Cabello natychmiast stało się hitem Instagrama. W zaledwie kilka godzin obejrzano je już ponad 5 milionów razy. Nie zabrakło też wielu zabawnych komentarzy ze strony innych gwiazd, m.in. Charliego Putha, Ryana Teddera, Nialla Horana czy Julii Michaels.

Właśnie tak się całuje dziewczynę —napisał Ryan Garcia, popularny amerykański bokser.

RadioZET.pl/PK