Zamknij

Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się. Wydali wspólne oświadczenie

18.11.2021 09:59
Shawn Mendes Camila Cabello
fot. Carlos Piaggio/The Grosby Group/Grosby Group/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się po dwóch latach związku. Była już para zamieściła wspólne oświadczenie w mediach społecznościowych. Jak skomentowali rozstanie?

Shawn Mendes i  Camila Cabello zasłynęli z przeboju "Senorita", który królował na listach przebojów na całym świecie.

Artyści byli związani ze sobą nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Po dwóch latach związku Shawn Mendes i Camila Cabello podjęli decyzję o rozstaniu.

Shawn Mendes i Camila Cabello rozstali się po dwóch latach związku

Shawn Mendes i Camila Cabello nie są już parą. O swojej decyzji poinformowali we wspólnym komunkacie, który pojawił się w mediach społecznościowych. Para zapowiada, że wciąż będzie się przyjaźnić.

– Postanowiliśmy zakończyć naszą romantyczną relację, ale nasza miłość do siebie nawzajem jako ludzi jest silniejsza niż kiedykolwiek. Zaczęliśmy nasz związek jako przyjaciele i nadal nimi będziemy. Ogromnie dziękujemy wam za wsparcie i idziemy naprzód – napisali Camila i Shawn.

Historia związku Shawna Mendesa i Camili Cabello

Para poznała się po raz pierwszy w 2014 roku podczas trasy Austina Mahone’a. Mendes i Cabello wraz z Fifth Harmony byli supportem przed koncertami głównej gwiazdy.

W 2015 roku para stworzyła pierwszy wspólny utwór Shawna i Camili "I Know What You Did Last Summer", który cieszył się dużym zainteresowaniem na listach przebojów.

W lipcu 2019 roku wokalistka i piosenkarz potwierdzili swój związek. W tym samym czasie wydali wspólny singiel "Senorita". Piosenka była jednym z największych hitów 2019 roku i otrzymała m.in. nominację do nagrody Grammy. Oficjalny teledysk do przeboju obejrzano ponad 1,3 miliarda razy w serwisie YouTube.