Zamknij

Shawn Mendes i Camila Cabello zaśpiewali „Senioritę” na imprezie MTV. Nie mogli oderwać od siebie rąk [WIDEO]

Sylwia Wamej
28.08.2019 13:39
Camila Cabello i Shawn Mendes
fot. Noam Galai/ East News

Shawn Mendes i Camila Cabello wykonali razem na imprezie MTV piosenkę „Seniorita”. Na scenie przyćmili pozostałych artystów. Nie mogli oderwać od siebie oczu ani rąk. Teraz nikt już nie ma wątpliwości, że tych dwoje jest razem.

Shawn Mendes i Camila Cabello zaśpiewali „Senioritę” na imprezie MTV

Shawn Mendes i Camila Cabello skradli show na imprezie MTV VMA 2019. Para dała gorący popis na scenie, wykonując piosenkę „Seniorita”. Między nimi aż iskrzyło od emocji. Nie mogli oderwać od siebie oczu ani rąk i trzeba przyznać, że był to najseksowniejszy występ na gali MTV. Na koniec ich wspólnego wykonu niemal się pocałowali. Nic dziwnego, że fani byli zachwyceni ich występem. Po tym wykonie dostali od publiczności owacje na stojąco.

Camila Cabello i Shawn Mendes są razem?

Camila Cabello i Shawn Mendes już nie ukrywają swojego romansu, choć wciąż oficjalnie nie poinformowali swoich fanów, co ich łączy. Camila i Shawn coraz chętniej pokazują się ze sobą w miejscach publicznych, okazując sobie czułość. Warto podkreślić, że para przez wiele lat przyjaźniła się, a uczucie między nimi zaczęło się rodzić przy tworzeniu teledysku do „Seniority”. Pod zdjęciem na Instagramie, na którym Camila pozuje razem z Shawnem, pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy gratulują pięknego występu, ale też piszą, że są niesamowicie piękną parą i świetnie razem wyglądają.

Zagłosuj

Lubisz słuchać muzyki?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW