Zamknij

Shawn Mendes ma sobowtóra? Ten chłopak wygląda i śpiewa niczym on [WIDEO]

Piotr Krajewski
17.07.2019 14:28
Shawn Mendes ma sobowtóra Ian Binion wygląda i śpiewa jak on wideo
fot. Instagram

Shawn Mendes to obecnie najgorętsze męskie nazwisko w branży muzycznej. Nic więc dziwnego, że niektórzy chcą się do niego upodobnić. W internecie niemałą furorę robi sobowtór Shawna Mendesa — Ian Binion. Wielu internautów twierdzi, że wygląda, śpiewa i gra na gitarze dokładnie jak słynny artysta.

Shawn Mendes ma sobowtóra. Wygląda i śpiewa jak on

Sobowtór Shawna Mendesa szturmem zdobywa zainteresowanie internautów z całego świata. Wszystko za sprawą krótkiego nagrania, na którym widzimy, jak niejaki Ian Binion gra na gitarze i śpiewa przebój „Stitches” z repertuaru wokalisty.

>> Ariana Grande ma sobowtórkę. To 23-letnia Gabi DeMartino [ZDJĘCIA]

Wideo z łudząco podobnym do Shawna Mendesa nastolatkiem obejrzano już 2 miliony razy na samym Instagramie. Nie brakuje też wielu komentarzy, w których internauci potwierdzają, że zauważają duże podobieństwo między Ianem a Shawnem.

Ten chłopak wygrał los na loterii genetycznej — napisała żartobliwie jedna z internautek.

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą?

Romans Shawna Mendesa i Camili Cabello to jeden z najgorętszych tematów ostatnich tygodni. Para jest coraz częściej widywana razem, a fotoreporterzy zrobili nawet zdjęcia, kiedy publicznie się całują.

Wiele osób nie wierzy jednak w związek Mendes i Cabello. W internecie pojawia się coraz więcej opinii, że miłość między artystami to zwykła ustawka, którą zorganizowano w celu promocji ich nowego wspólnego przeboju „Senorita”.

>> Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na hit „Senorita”

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK