Zamknij

Shawn Mendes powraca. Premiera jego nowej płyty!

Redakcja
25.05.2018 09:00
Shawn Mendes
fot. instagram.com/shawnmendes/

Shawn Mendes zaprezentował nową płytę zatytułowaną po prostu „Shawn Mendes”. Będzie to trzeci album amerykańskiego artysty. Promuje go m.in. singiel „In My Blood”. 

Shawn Mendes z nową płytą

Nowa płyta Shawna Mendesa to jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku. Na jego trzeci album zatytułowany „Shawn Mendes” czekają miliony fanów na całym świecie.

Zobacz także

Płyta zawiera 14 premierowych piosenek, w tym przebój „In My Blood”, który coraz lepiej radzi sobie na światowych listach przebojów. Nie zabraknie też duetów — Shawn Mendes współpracował przy nowym albumie z Khalidem i Julią Michaels.

Nowa płyta „Shawn Mendes” jest dostępna w serwisach streamingowych od piątku, 25 maja.

Tracklista nowej płyty Shawna Mendesa

 1. In My Blood
 2. Nervous
 3. Lost In Japan
 4. Where Were You In The Morning
 5. Like To Be You (feat. Julia Michaels)
 6. Fallin' All in You
 7. Particular Taste
 8. Why
 9. Because I Had You
 10. Queen
 11. Youth (feat. Khalid)
 12. Mutual
 13. Perfectly Wrong
 14. When You Are Ready

Shawn Mendes i jego kariera

Shawn Mendes zyskał popularność po raz pierwszy w 2013 roku, kiedy zaczął dzielić się swoimi coverami w internecie. Niedługo później udało mu się podpisać kontrakt płytowy z Island Records, jedną z największych wytwórni na świecie.

Swój debiutancki krążek „Handwritten” z 2015 roku wydał, nie mając nawet ukończonych 17 lat. Płyta szybko pokryła się platyną w Stanach Zjednoczonych. Słuchacze Radia ZET znają już dobrze jego utwory „Stitches” i „I Know What You Did Last Summer”, który nagrał razem z Camilą Cabello — byłą członkinią girlsbandu Fifth Harmony i autorką hitu „Havana”.

W 2016 roku ukazał się jego kolejny album „Illuminate”, który także osiągnął duży sukces komercyjny. Promowały go przeboje „Treat You Better”, „Mercy” i „There's Nothing Holdin' Me Back”. Każdy z nich pokrył się kilkukrotną platyną w wielu krajach.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK