Zamknij

5 przebojów Shawna Mendesa, które na pewno usłyszymy na koncercie w Krakowie

Piotr Krajewski
02.04.2019 12:55
Shawn Mendes w Krakowie 5 przebojów które usłyszmy na koncercie w Polsce
fot. mat. prasowe

Koncert Shawna Mendesa w Krakowie odbędzie się już 2 kwietnia. Będzie to pierwszy występ kanadyjskiego artysty w Polsce. W trakcie koncertu w TAURON Arenie Kraków nie zabraknie największych hitów z repertuaru utalentowanego 20-latka. Oto 5 przebojów Shawna Mendesa, które na pewno usłyszymy w Krakowie.

Shawn Mendes to obecnie jeden z najgorętszych artystów młodego pokolenia na świecie. Miliony sprzedanych płyt, wielkie przeboje, nominacje do Grammy i wyprzedane koncerty na całym świecie. Kanadyjczyk zyskał popularność w 2013 roku, kiedy zaczął dzielić się swoimi coverami w internecie. Kilka miesięcy później udało mu się podpisać kontrakt płytowy z Island Records, jedną z największych wytwórni na świecie. Dziś ma na swoim koncie trzy platynowe albumy.

Zagłosuj

Czy wybierasz się na koncert Shawna Mendesa w Krakowie?

Liczba głosów:

Już 2 kwietnia Shawn Mendes wystąpi dla polskiej publiczności. Koncert Kanadyjczyka odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Występ 20-letniego artysty to jednak niejedyna atrakcja, która czeka na widzów. Supportem muzyka będzie Alessia Cara, kanadyjska piosenkarka i zdobywczyni nagrody Grammy. 

>> Shawn Mendes w Krakowie 2019 - SUPPORT. Kim jest piosenkarka Alessia Cara?

W trakcie koncertu Shawna Mendesa w Krakowie nie zabraknie jego największych przebojów dobrze znanych z anteny Radia ZET. W ciągu swojej niedługiej kariery udało mu się wydać kilka bijących rekordy popularności singli. Oto 5 hitów Shawna Mendesa, które na pewno usłyszą we wtorek polscy fani.

„There's Nothing Holdin' Me Back”

„Stitches”

„I Know What You Did Last Summer”

„Treat You Better”

„In My Blood”

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK