Zamknij

Shawn Mendes wystąpi w Polsce. Na koncert w Krakowie zaprasza Radio ZET [DATA, BILETY]

23.09.2021 18:05
Shawn Mendes
fot. mat. prasowe

Shawn Mendes wystąpi w Polsce. Kanadyjski piosenkarz i autor m.in. przeboju "Senorita" zagra koncert w Krakowie w 2022 roku, na który gorąco zaprasza Radio ZET. To właśnie na naszej antenie wkrótce będziecie mogli wygrać bilety na to wydarzenie. Kiedy odbędzie się koncert Shawna Mendesa w Polsce? Poniżej prezentujemy szczegóły na temat daty, miejsca koncertu i biletów.

Shawn Mendes z koncertem w Polsce, którego patronem medialnym jest Radio ZET. Jeden z obecnie najpopularniejszych wokalistów na świecie odwiedzi Kraków w 2022 roku w ramach swojej światowej trasy koncertowej. Kiedy odbędzie się koncert Shawna Mendesa w Polsce i kiedy startuje sprzedaż biletów?

Shawn Mendes w Polsce. Koncert w Krakowie w 2022 roku [DATA, BILETY, MIEJSCE]

Shawn Mendes wystąpi 24 marca 2022 roku w Tauron Arenie Kraków. Koncert w Polsce jest częścią światowej trasy koncertowej "Wonder: The World Tour", podczas której piosenkarz będzie promował w Ameryce Północnej, Europie i UK swój ostatni album zatytułowany "Wonder". Jako support wystąpi amerykańska piosenkarka i multiinstrumentalistka, King Princess.

Otwarta sprzedaż biletów na koncert Shawna Mendesa w Krakowie będzie dostępna od 8 października na stronie internetowej www.alterart.pl. Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się 7 października. Kilka dni wcześniej, 4 października wystartuje tzw. FirstAccess Presale - przedsprzedaże będą dostępne dla wszystkich członków ShawnAccess bezpłatnie, po zalogowaniu i uzyskaniu kodu przedsprzedażowego. Do przedsprzedaży można zapisać się poprzez aplikację ShawnAccess lub na stronie ShawnAccess.com. Szczegółowe informacje są dostępne na www.wondertheworldtour.com.

Już wkrótce wejściówki na wyjątkowy występ Shawna Mendesa w Krakowie będą mogli wygrać także nasi słuchacze. Słuchajcie uważnie Radia ZET i sprawdzajcie nasze social media!

Poniżej możecie zobaczyć oficjalną zapowiedź koncertów Shawna Mendesa w 2022 roku:

To nie będzie pierwszy koncert Shawna Mendesa w Krakowie. Wokalista pojawił się w Tauron Arenie w kwietniu 2019 roku, gdzie promował swój trzeci krążek "Shawn Mendes". Koncert był całkowicie wyprzedany.

Shawn Mendes koncert
fot. mat. prasowe

Shawn Mendes w nowym singlu "Summer of Love"

Shawn Mendes niedawno zaprezentował zupełnie nowy singiel "Summer of Love" stworzony razem z Tainy. Niezwykle wakacyjny teledysk artysta nagrał na Majorce. Reżyserem jest Matty Peacock, twórca m.in. klipów Billie Eilish czy Seleny Gomez.

Mam nadzieję, że ten utwór sprawi, że ludzie poczują się wolni, wolni od ciężarów życia, nawet jeśli na chwilę – mówi Mendes i dodaje: "Inspiracją było parę miesięcy wolnego, by spędzić prawdziwe lato z ludźmi, których kocham".

RadioZET.pl/mat.prasowe