Zamknij

Shawn Mendes walczy z nerwicą lękową. Przyznał, że przez rok brał leki

Piotr Krajewski
10.04.2019 17:00
Shawn Mendes walczy z nerwicą lękową przyznał, że przez rok brał leki
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Shawn Mendes to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Artysta jest obecnie w trasie koncertowej. W trakcie jednego z ostatnich koncertów otworzył się przed wielotysięczną publicznością i opowiedział o swoich problemach z nerwicą lękową. Przyznał, że musiał zażywać leki.

Shawn Mendes cierpi na nerwicę lękową. Musiał brać leki uspokajające

Shawn Mendes nie może narzekać na brak sukcesów. Jego płyty świetnie się sprzedają, single podbijają listy przebojów, a koncerty wyprzedają w kilka minut.

W trakcie koncertu w szkockim Glasgow artysta przyznał, że taka sława ma swoją cenę. 20-latek otworzył się przed swoimi fanami i opowiedział o swoich zmaganiach z nerwicą lękową. Zdradził, że nie był w stanie poradzić sobie bez pomocy lekarzy. Występy na żywo wpływały na Shawna Mendes tak mocno, że musiał brać leki uspokajające.

Istnieją leki pod nazwą beta-blokery. Nie jest to mocny lek, ale jest w stanie obniżyć puls, dzięki czemu będziesz mniej zestresowany, uspokoisz się i będziesz lepiej oddychał. To wciąż jednak lekarstwo. Chcę Wam powiedzieć, że zażywałem je przez ostatni rok, aby być spokojnym na scenie. To mój pierwszy dzień bez tego leku — zdradził Shawn Mendes i dodał: — Jeśli się denerwujesz, to znaczy, że Ci zależy, a na niczym nie zależy mi bardziej, jak na Was. Dlatego też moje ręce się trzęsą.

Shawn Mendes w Krakowie

Koncert Shawna Mendesa w Krakowie odbył się 2 kwietnia. Był to pierwszy występ kanadyjskiego artysty w Polsce. W trakcie koncertu w TAURON Arenie Kraków nie zabrakło największych hitów z repertuaru utalentowanego 20-latka. Na RadioZET.pl możecie przeczytać naszą relację z koncertu.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/capitalfm.com/PK