Teraz gramy

Shawn Mendes walczy z nerwicą lękową. Przyznał, że przez rok brał leki

10.04.2019 17:00

Shawn Mendes to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Artysta jest obecnie w trasie koncertowej. W trakcie jednego z ostatnich koncertów otworzył się przed wielotysięczną publicznością i opowiedział o swoich problemach z nerwicą lękową. Przyznał, że musiał zażywać leki.

Shawn Mendes walczy z nerwicą lękową przyznał, że przez rok brał leki fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Shawn Mendes cierpi na nerwicę lękową. Musiał brać leki uspokajające

Shawn Mendes nie może narzekać na brak sukcesów. Jego płyty świetnie się sprzedają, single podbijają listy przebojów, a koncerty wyprzedają w kilka minut.

W trakcie koncertu w szkockim Glasgow artysta przyznał, że taka sława ma swoją cenę. 20-latek otworzył się przed swoimi fanami i opowiedział o swoich zmaganiach z nerwicą lękową. Zdradził, że nie był w stanie poradzić sobie bez pomocy lekarzy. Występy na żywo wpływały na Shawna Mendes tak mocno, że musiał brać leki uspokajające.

Istnieją leki pod nazwą beta-blokery. Nie jest to mocny lek, ale jest w stanie obniżyć puls, dzięki czemu będziesz mniej zestresowany, uspokoisz się i będziesz lepiej oddychał. To wciąż jednak lekarstwo. Chcę Wam powiedzieć, że zażywałem je przez ostatni rok, aby być spokojnym na scenie. To mój pierwszy dzień bez tego leku — zdradził Shawn Mendes i dodał: — Jeśli się denerwujesz, to znaczy, że Ci zależy, a na niczym nie zależy mi bardziej, jak na Was. Dlatego też moje ręce się trzęsą.

Shawn Mendes w Krakowie

Koncert Shawna Mendesa w Krakowie odbył się 2 kwietnia. Był to pierwszy występ kanadyjskiego artysty w Polsce. W trakcie koncertu w TAURON Arenie Kraków nie zabrakło największych hitów z repertuaru utalentowanego 20-latka. Na RadioZET.pl możecie przeczytać naszą relację z koncertu.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/capitalfm.com/PK

Oceń