Zamknij

Show French Touch 2020: kto wystąpi, kiedy i gdzie oglądać galę w TV? [ARTYŚCI, TRANSMISJA]

14.10.2020 14:01
Show French Touch 2020
fot. mat. prasowe

Show French Touch 2020 to wydarzenie będące częścią akcji French Touch, której celem jest zachęcenie Polaków do odkrywania francuskiej kultury. Gala odbędzie 17 października w Teatrze Wielkim Operze Narodowej. Dzień później wydarzenie zobaczymy w telewizji. Kto wystąpi na Show French Touch 2020 i gdzie obejrzymy galę w TV?

French Touch to akcja, która zachęca Polaków do odkrywania francuskiej mody, muzyki, kuchni i francuskich produktów. W trakcie tegorocznej, szóstej już edycji nie zabraknie wydarzenia Show French Touch 2020.

Show French Touch 2020: kto wystąpi na gali? [ARTYŚCI]

Show French Touch 2020 odbędzie się 17 października o godz. 19.30 w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie.

Głównym tematem tegorocznego show jest „Paris by night”, co oznacza, że zabierzemy widzów w niezwykłą podróż do Paryża, podczas której obejrzą prawdziwy spektakl muzyki, mody i tańca — mówi Sylwia Sasal, rzecznik prasowy French Touch.

W trakcie Show French Touch 2020 pojawią się francuscy artyści, którzy oddadzą hołd legendarnej francuskiej parze — Michelowi Berger i France Gall.

Na scenie zobaczymy m.in. Pascala Obispo czy ZAZ, jedna z obecnie najpopularniejszych francuskich piosenkarka. Młode pokolenie francuskich artystów będzie reprezentowała grupa Shanguy, znana z takich przebojów jak „La Louze”, „Toukasse” czy „King of the Jungle”. Pojawią się też siostry Camille & Julie Berthollet, które tworzą muzykę klasyczną.

Podczas Show French Touch 2020 nie zabraknie również polskich artystów, którzy zaśpiewają francuskiej piosenki. Widzowie zobaczą występy m.in. Cleo, Alicji Szemplińskiej i Sound’n’Grace.

Show French Touch to także fascynujący świat mody. Po pokazach Jean Paul Gaultier, Jean-Charles de Castelbajac, czas na zmiany i odejście od haute couture. W tym roku swoją kolekcję pret-a-porter zaprezentuje Chantal Thomass. Podczas pokazu w Warszawie zobaczymy najbardziej znane projekty, jakie powstały podczas jej kariery.

Show French Touch 2020 w TV: gdzie i o której godzinie oglądać transmisję z gali?

Show French Touch 2020 będzie można zobaczyć również w telewizji. Emisja telewizyjna wydarzenia odbędzie się 18 października o godz. 16:00 na antenie TVN.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK