Zamknij

Sia prezentuje nową piosenkę „I’m Still Here”

Redakcja
12.10.2018 16:23
Sia
fot. Youtube (Sia)

Sia zaprezentowała zupełnie nową piosenkę „I’m Still Here”. Nie jest to jednak zapowiedź jej kolejnej płyty. Utwór powstał na potrzeby współpracy artystki ze słynną marką Repetto, dla której stworzyła wyjątkową kolekcję butów. 

Sia powraca z nową solową piosenkę. W sieci pojawił się utwór zatytułowany „I’m Still Here”, delikatna kompozycja z mocniejszym refrenem.

Jak się okazuje, nie jest to singiel zapowiadający kolejny album Australijki. Piosenka wiąże się ze współpracą 42-latki z francuską marką Repetto, która specjalizuje się przede wszystkim w obuwiu do tańca. Artystka miała okazję stworzyć swoją autorską kolekcję. Buty zaprojektowane przez samą Się można zamawiać już w przedsprzedaży. Kolekcja trafi na półki sklepowe w 2019 roku.

Sia, choć nie wydała w tym roku solowej płyty, ma bardzo dużo pracy. Popularna wokalistka i autorka tekstów współpracowała m.in. z Davidem Guettą oraz Jennifer Lopez, dla której napisała utwór „Limitless”.

Dołączyła także do ciekawe muzycznego projektu LSD, który współtworzy razem z Labrinthem i Diplo. Już 2 listopada ukaże się ich wspólna płyta promowana m.in. przez hitowy singiel „Thunderclouds”. Oficjalny klip z udziałem tancerki Maddie Ziegler obejrzano 100 milionów razy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/idolator.com/PK