Zamknij

Sia i Maddie Ziegler znów razem na scenie. Zobacz ich świąteczny występ [WIDEO]

Redakcja
14.12.2017 15:41
Sia i Maddie Ziegler znów razem na scenie. Zobacz ich świąteczny występ [WIDEO]
fot. Youtube (SiaVEVO, TheEllenShow)

Pierwsza współpraca australijskiej piosenkarki z Maddie Ziegler w 2014 roku sprawiła, że młoda tancerka zyskała ogromną popularność na całym świecie. Okazuje się, że Sia nadal chętnie współpracuję ze zdolną 15-latką. Wystąpiły ostatnio razem w znanym programie „The Ellen Show”.

Sia i Maddie Ziegler zaprezentowały utrzymany w bożonarodzeniowym klimacie występ do emocjonalnego utworu „Snowman”, który promują najnowszą, świąteczną płytę Australijki zatytułowaną „Everyday is Christmas”. Znalazło się na niej dziesięć oryginalnych kompozycji.

Po raz kolejny młoda tancerka, ubrana w sukienkę stylizowaną na papier dekoracyjny ze świątecznymi motywami, udowodniła swój wielki talent i przedstawiła widzom szaloną choreografię.

Przełomowe „Chandelier”

Singiel z 2014 roku okazał się być przełomowym nie tylko dla samej Ziegler, która była główną gwiazdą w teledysku, ale także dla australijskiej artystki. Był to jej pierwszy wielki solowy przebój.

„Chandelier” zrobiło furorę na światowych listach przebojów, zostało uznane przez wielu krytyków za jedną z najlepszych piosenek roku i zgarnęło aż cztery nominacje do prestiżowej nagrody Grammy.

Udany początek współpracy Sii i Ziegler sprawił, że tancerka pojawiła się również w jej kolejnych wideoklipach do utworów „Elastic Heart”, „Big Girls Cry”, „The Greatest” oraz „Rainbow”.

RadioZET.pl/PK