Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sia i jej fani wsparli polskie psiaki. Podarowano im świąteczne prezenty [ZDJĘCIA]

08.12.2017 14:30

Z okazji Mikołajek, 6 grudnia, w siedzibie Warner Music Poland odbył się wyjątkowy event, podczas którego fani Sii i wielbiciele czterech łap przygotowali świąteczne prezenty dla psiaków z podwarszawskiego schroniska w Celestynowie. Australijska gwiazda słynie ze swojej miłości i działalności charytatywnej na rzecz zwierząt.

Sia i jej fani wsparli polskie psiaki. Podarowano im świąteczne prezenty [ZDJĘCIA] fot. mat. prasowe

Sia nie mogła być obecna na tym wydarzeniu, dlatego poprosiła o pomoc swoich polskich fanów.

Całą akcją dowodzili Youtuberzy: Karol Paciorek wraz z psem Ramenem oraz Michał Sieńkowski, znany z „Nieprzygotowanych”. Na ich mediach społecznościowych można było obserwować relację na żywo z tego wydarzenia.

Wśród pomocników nie mogło zabraknąć również czteronożnych bohaterów - cały wieczór ciężko pracowali oraz dbali o dobrą atmosferę psy Teodor i Toffik oraz suczka Nesia.

Świąteczny album Sii

W listopadzie album pełen bożonarodzeniowych piosenek zaprezentowała Sia. Na płycie znalazło się 10 oryginalnych kompozycji, które Australijska stworzyła wspólnie z producentem Gregiem Kurstinem.

Płytę promuje singiel „Santa's Coming For Us”. Niezwykle kolorowe wideo jest utrzymane w świątecznym klimacie. Sia zaprosiła do współpracy przy klipie sporo znanych nazwisk, m.in. zdobywcę dwóch Złotych Globów Henry'ego Winklera, Caleba McLaughlina ze „Stranger Things” i Kristen Bell, która zdobyła ogromną popularność dzięki głównej roli w serialu „Weronika Mars”.

RadioZET.pl/WarnerMusicPoland/PK

Oceń
Tagi