Zamknij

Sinead O'Connor znów myśli o samobójstwie? Niepokojące nagranie artystki z motelu [WIDEO]

Redakcja
08.08.2017 10:16
Sinead O'Connor znów myśli o samobójstwie? Niepokojące nagranie artystki z motelu [WIDEO]
fot. Facebook (Sinead O'Connor)

Irlandzka piosenkarka zmaga się z problemami psychicznymi od wielu lat. W najnowszym wideo przyznaje, że cierpi na trzy różne choroby, mieszka w motelu, jest bardzo samotna i ma skłonności samobójcze.

Na blisko 13-minutowym nagraniu widzimy płaczącą artystkę, która samotnie siedzi w pokoju hotelowym. Jak potwierdziła, mieszka obecnie w jednym z moteli w stanie New Jersey.

„Jestem zupełnie sama i nie mam absolutnie nikogo w swoim życiu, za wyjątkiem mojego psychiatry, najsłodszego człowieka na świecie, który mówi, że jestem jego bohaterem. To jedyna rzecz utrzymująca mnie w tej chwili przy życiu. Fakt, że jestem jego cholernym bohaterem. To poniekąd żałosne” – mówi załamana piosenkarka i dodaje: „Nagle wszyscy, którzy przypuszczalnie powinni cię kochać i troszczyć się o ciebie, traktują cię jak gówno. To jak polowanie na czarownicę”.

O’Connor, znana przede wszystkim z przeboju „Nothing Compares 2 U”, przyznała także, że wideo ma na celu pokazać wszystkim, jak to jest zmagać się samemu z chorobami psychicznymi. Wspomniała też o swoich dzieciach, pytając je, czy to na pewno w porządku, aby mieszkała w motelu.

„Choroba psychiczna jest jak narkotyki. Ma gdzieś to, kim jesteś. Walczę jak miliony innych osób, które znam, aby przeżyć każdy dzień. Staram się to robić, ponieważ kocham ludzi, którzy robią to dla mnie. Nie pozostaję przy życiu dla siebie” – tłumaczy artystka i dodaje, że dokuczają jej również kamienie nerkowe i od dwóch lat zmaga się z myślami samobójczymi.

Przypomnijmy, że 50-latka próbowała już raz zabić się pod koniec 2015 roku. Przedawkowała wtedy narkotyki w jednym z irlandzkich hoteli. Napisała nawet list pożegnalny, wyjaśniając, że nie potrafi żyć bez swoich dzieci, z którymi nie ma prawa się widywać. Lekarzom udało się jednak uratować piosenkarkę.

RadioZET.pl/billboard.com/PK