Teraz gramy

Polski raper Sitek nagrał utwór z Fedukiem. To twórca przeboju „Rozovoye Vino”

09.04.2019 11:15

Sitek nagrał wspólny utwór z popularnym rosyjskim raperem Fedukiem, jednym z twórców wielkiego przeboju ostatniego lata „Rozovoye Vino”. Piosenka z udziałem polskiego artysty jest już dostępna w internecie.

Sitek nagrał utwór Moryak z Fedukiem twórcą przeboju Rozovoye Vino fot. Youtube

Polski raper Sitek nawiązał współpracę z Fedukiem, jednym z obecnie najpopularniejszych rosyjskich raperów i twórcą letniego przeboju „Rozovoye Vino”. Artyści zaprezentowali wspólny utwór zatytułowany „Moryak”, którego solowa wersja została wydana przez Rosjanina na początku 2018 roku.

Zagłosuj

Czy lubisz przebój "Rozovoye Vino"?

Mała niespodzianka. Jakiś czas temu dostałem telefon od menago, że jest temat zrobienia kawałka z Fedukiem. Chcieli żebym dograł się do numeru „Moryak”. Dograłem zwrotkę i zamknęliśmy numer w październiku. Jest kwiecień, początek trasy koncertowej Fiodora po Polsce i najwyższy czas żebyście usłyszeli „Moryaka” z moim gościnnym udziałem — napisał polski raper.

Sitek to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, którego hity podbijają internet. Jego teledyski obejrzano w serwisie Youtube niemal 100 milionów razy. Ma na swoim koncie jeden solowy album. Płyta „Wielkie sny” z 2016 roku pokryła się w naszym kraju platyną. Raper współpracował m.in. z Quebonafide, Tede, Donatanem czy Pezetem.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi