Zamknij

Polski raper Sitek nagrał utwór z Fedukiem. To twórca przeboju „Rozovoye Vino”

Piotr Krajewski
09.04.2019 11:15
Sitek nagrał utwór Moryak z Fedukiem twórcą przeboju Rozovoye Vino
fot. Youtube

Sitek nagrał wspólny utwór z popularnym rosyjskim raperem Fedukiem, jednym z twórców wielkiego przeboju ostatniego lata „Rozovoye Vino”. Piosenka z udziałem polskiego artysty jest już dostępna w internecie.

Polski raper Sitek nawiązał współpracę z Fedukiem, jednym z obecnie najpopularniejszych rosyjskich raperów i twórcą letniego przeboju „Rozovoye Vino”. Artyści zaprezentowali wspólny utwór zatytułowany „Moryak”, którego solowa wersja została wydana przez Rosjanina na początku 2018 roku.

Zagłosuj

Czy lubisz przebój "Rozovoye Vino"?

Liczba głosów:

Mała niespodzianka. Jakiś czas temu dostałem telefon od menago, że jest temat zrobienia kawałka z Fedukiem. Chcieli żebym dograł się do numeru „Moryak”. Dograłem zwrotkę i zamknęliśmy numer w październiku. Jest kwiecień, początek trasy koncertowej Fiodora po Polsce i najwyższy czas żebyście usłyszeli „Moryaka” z moim gościnnym udziałem — napisał polski raper.

Sitek to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, którego hity podbijają internet. Jego teledyski obejrzano w serwisie Youtube niemal 100 milionów razy. Ma na swoim koncie jeden solowy album. Płyta „Wielkie sny” z 2016 roku pokryła się w naszym kraju platyną. Raper współpracował m.in. z Quebonafide, Tede, Donatanem czy Pezetem.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK