Zamknij

Skrillex musi zapłacić swojej fance ponad 3 mln dolarów odszkodowania

Redakcja
23.11.2018 12:33
Skrillex
fot. Youtube (Skrillex)

Skrillex musi wypłacić uczestniczce jednego ze swoich koncertów ogromne odszkodowanie. Podczas występu w 2012 roku znany DJ skoczył ze sceny w tłum ludzi i ranił kobietę, która doznała udaru mózgu. Sąd zdecydował, że 31-latka otrzyma 3,8 miliona dolarów.

Amerykański sąd przyznał odszkodowanie 31-letniej Jennifer Fraissl, która doznała urazu w trakcie koncertu Skrillexa w Los Angeles w 2012 roku. Podczas występu znany DJ wskoczył w tłum widzów i zranił kobietę. Stwierdzono u niej udar mózgu. Amerykanka postanowiła więc pozwać artystę.

Teraz okazuje się, że muzyk będzie zmuszony zapłacić kobiecie aż 3,4 miliona dolarów. Fraissl otrzyma także ponad 400 tysięcy dolarów od organizatora koncertu.

Nie ma dla mnie nic ważniejszego niż moi fani i ich bezpieczeństwo na moich koncertach. Chcę, żeby się dobrze bawili i cieszyli się muzyką. Mimo iż jestem rozczarowany decyzją sądu, cieszę się, że ten proces dobiegł końca. Nie mogę się doczekać powrotu do pracy i zaprezentowania nowej muzyki moim fanom — napisał.

DJ Skrillex jest znanym w świecie muzyki elektronicznej producentem, którego nagrodzono aż ośmioma prestiżowymi nagrodami Grammy. Stworzył takie hity jak „Where Are Ü Now” Jack Ü, „Dirty Sexy Money” czy „Sorry” Justina Biebera. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/losangeles.cbslocal.com/PK