Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lider Bayer Full krytykuje Sławomira, menadżer Zapały odpowiada. Będzie konflikt?

04.07.2018 15:20

W jednym z ostatnich wywiadów Sławomir Świerzyński, lider i wokalista zespołu Bayer Full, postanowił odnieść się do popularności Sławomira Zapały. Za sprawą sukcesu piosenki „Miłość w Zakopanem”, artysta stał się największą gwiazdą disco polo. Świerzyński wypowiedział się dość ostro na temat kolegi z branży. Teraz odpowiada mu menadżer Zapały.

Sławomir Świerzyński Bayer Full Sławomir Zapała fot. BOLESLAW WALEDZIAK/REPORTER/East News, VIPHOTO/EAST NEWS

Sławomir Świerzyński o Sławomirze Zapale. Odpowiedź menadżera

Sławomir Świerzyński to lider Bayer Full, jednego z najstarszych i najpopularniejszych zespołów disco polo. Artysta udzielił ostatnio wywiadu dla „Polska The Times”, w trakcie którego skomentował ostatnie sukcesy Sławomira Zapały. Stwierdził m.in., że nie czuje się zdetronizowany przez młodszego kolegę, a jego muzyka nie wniosła niczego nowego do świata disco polo. Odniósł się także do wyników teledysku w serwisie YouTube.

 Ta cała oglądalność na YouTube jest totalnie zakłamana — stwierdził w rozmowie z „Polska The Times” i dodał: — Płaci się pieniądze i się ma oglądalność. Wielkie mi halo. Tylko po co się oszukiwać? W ubiegły piątek wieczorem zamieściliśmy na YouTube naszą nową piosenkę, dziś ma ponad 21 tysięcy odsłon i to jest dla mnie wyznacznik, że jest dobrze, że dobrze idzie.

Wypowiedź Sławomira Świerzyńskiego postanowił skomentować menadżer Sławomira Zapały. Jego oświadczenie pojawiło się na stronie „Super Expressu”.

Dotarło do nas, iż w trakcie wywiadu pewien artysta disco polo snuje tezy, jakoby wyświetlenia filmów na naszym kanale YouTube były kupowane. Zapewniamy wszystkich fanów, że teledysk do piosenki „Miłość w Zakopanem” został zweryfikowany i szczegółowo sprawdzony przez firmę Google. W wyniku tego raportu otrzymaliśmy prestiżową nagrodę YouTube Rewind 2017 i „Miłość w Zakopanem” została oficjalnie uznana za najchętniej oglądany film na polskim YouTube w 2017 r. Wynik naszej piosenki jest niepodważalny. Jest duża szansa, że stanie się najlepiej oglądanym filmem w historii polskiego YouTube. To zasługa wspaniałych fanów Sławomira. Ich grono poszerzyło się o ludzi z takich krajów jak USA, Niemcy, Szwecja, Holandia, Belgia i wiele innych. Nie ma tu mowy o przekłamaniach. Jeżeli ktoś podważa ten wynik, to prosimy o kontakt z przedstawicielami firmy Google, która potwierdzi wiarygodność osiągniętego sukcesu — skomentował „Super Expressowi” Robert Kurpisz, menadżer Sławomira Zapały.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/polskatimes.pl,se.pl/PK

Oceń
Tagi