Zamknij

Kolejny wielki sukces Sławomira Zapały i „Miłości w Zakopanem”

Redakcja
06.02.2018 13:57
Kolejny wielki sukces Sławomira Zapały i „Miłości w Zakopanem”
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Dobra passa nie opuszcza Sławomira Zapały. Ten 34-letni artysta nazywany jest coraz częściej królem polskiego internetu. Wygląda na to, że mamy kolejny argument potwierdzający tę tezę — teledysk do przeboju „Miłość w Zakopanem” osiągnął w ekspresowym tempie liczbę 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Sukces przeboju „Miłość w Zakopanem” sprawił, że Sławomir błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię i zainteresowanie tysięcy Polaków. Klip do piosenki okazał się najpopularniejszym oraz najchętniej oglądanym polskim materiałem wideo w serwisie YouTube w całym 2017 roku.

Mimo że od jego wydania minęło już ponad 9 miesięcy, teledysk wciąż cieszy się ogromną popularnością i nie przestaje robić furory w internecie. Właśnie pobił magiczną barierę. Od kwietnia zeszłego roku wyświetlono go już ponad 100 milionów razy w serwisie YouTube. Żaden polski artystka nie dokonał tego w tak szybkim tempie.

Wszystko na to wskazuje, że już niedługo „Miłość w Zakopanem” może przebić inne znane przeboje disco polo, takie jak „Ona Tańczy dla Mnie” Weekendu (ponad 111 milionów wyświetleń) i „Przez Twe Oczy Zielone” Akcentu (ponad 141 milionów wyświetleń). Wtedy też stanie się najpopularniejszym polskim teledyskiem w historii internetu.

Wideoklip Sławomira pobił już takie wielkie hity jak „Tamta Dziewczyna” Sylwii Grzeszczak, „Bałkanica” Piersi czy „Na szczycie” GrubSona.

Sławomir lepszy od Zenka Martyniuka

To może być naprawdę udany rok dla Zapały. Jego muzyka robi furorę wśród Polaków. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie koncertami 34-latka jest ogromne. Jak informuje „Super Express”, dzięki występom Sławomir może pobić lidera Akcentu i zostać najlepiej zarabiającym muzykiem disco polo w Polsce.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK