Zamknij

Sławomir Zapała i jego żona zagrają w serialu „Barwy szczęścia”

Redakcja
30.05.2018 14:14
Sławomir Zapała Magdalena Kajrowicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Sławomir Zapała wraca do aktorstwa. Autor hitu „Miłość w Zakopanem” zostanie gwiazdą „Barw szczęścia”, jednego z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Dołączy do niego jego żona Magdalena „Kajra” Kajrowicz. O sprawie poinformował „Super Express”.

Barwy Szczęścia: Sławomir Zapała zagra w serialu TVP

Jak informuje „Super Express”, Sławomir Zapała przyjął rolę w serialu „Barwy szczęścia” i tym samym powraca do polskiej telewizji. Warto dodać, że Sławomir może pochwalić się sporym doświadczeniem aktorskim — epizodycznie grał m.in. w serialach „Prawo Agaty”, „Ojciec Mateusz”, „Blondynka” oraz w filmach „Karol. Człowiek, który został papieżem” i „Pod Mocnym Aniołem”.

Co ciekawe, absolwent krakowskiej PWST już raz pojawił się w „Barwach szczęścia”. Pięć lat temu zagrał w kilku odcinkach. „Super Express” donosi, że tym razem Sławomirowi będzie towarzyszyć w serialu żona Magdalena „Kajra Kajrowicz”, która grała już m.in. w „M jak miłość”, „Przyjaciółkach” czy „Czasie honoru”.

Jesteśmy w trakcie ustalania wszystkich szczegółów, więc jak na razie nie mogę o tym mówić — skomentował „Super Expressowi” menadżer Sławomira Zapały.

W ostatnich latach Sławomir słynie przede wszystkim ze swojej kariery muzycznej. Piosenki Zapały cieszą się wielką popularnością w serwisie YouTube. Oficjalne teledyski osiągają tam milionowe liczby wyświetleń. Klip do „Miłości w Zakopanem” był najchętniej oglądanym polskim materiałem wideo w całym 2017 roku, a dziś może pochwalić się już ponad 150 milionami odtworzeń.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/se.pl/PK