Zamknij

Sławomir i Kajra pochwalili się synkiem. Opublikowali jego zdjęcie w internecie! [FOTO]

Redakcja
03.09.2018 10:17
Sławomir Zapała Kajra
fot. Instagram (superkajra)

Kajra i Sławomir mają synka Kordiana. Chłopczyk skończy niedługo 2 lata. Gwiazdorska para bardzo rzadko pokazuje się publicznie ze swoim dzieckiem i stara się dbać o jego prywatność. Magdalena Kajrowicz w końcu postanowiła pochwalić się synkiem. Na swoim Instagramie opublikowała jego zdjęcie.

Sławomir i Kajra pokazali syna

Sławomir Zapała i Magdalena „Kajra” Kajrowicz to jedna z najpopularniejszych gwiazdorskich par w Polsce. Od wielu lat razem koncertują po całym kraju i niemal wszędzie pokazują się we dwoje. Mimo ogromnej popularności pamiętają, aby dbać o prywatność najbliższych.

ZOBACZ TEŻ: Sławomir nago. Gwiazdor opublikował swój portret w internecie! [ZDJĘCIE]

We wrześniu 2016 roku na świat przyszedł ich syn Kordian. Sławomir i Kajra rzadko jednak pokazują się z nim publicznie, mimo że dziecko jeździ z nimi w trasy koncertowe. Teraz zrobili jednak wyjątek. Żona autora przeboju „Miłość w Zakopanem” opublikowała ostatnio zdjęcie małego Kordiana, który obserwuje scenę przed jednym z koncertów Sławomira.

Internauci niemal natychmiast zareagowali na fotografię synka Sławomira. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy: „Słodziak po tacie”, „kochany”, „cały tata”, „ale on już duży”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK