Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sławomir wydał świąteczną piosenkę. Szykuje się kolejny hit sieci? [WIDEO]

12.12.2017 15:38

Niemal każde wideo Sławomira Zapały, autora „Miłości w Zakopanem” i twórcy rock polo, staje się hitem internetu. Czy tak będzie też z jego kolejnym nagraniem? Gwiazda polskiego YouTube zaprezentowała właśnie świąteczną piosenkę „Pierwsza Gwiazda”. Czy podbije serca internautów?

Sławomir wydał świąteczną piosenkę. Szykuje się kolejny hit sieci? [WIDEO] fot. Youtube (SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo)
Zagłosuj

Czy "Pierwsza Gwiazdka" jest lepsza od "Miłości w Zakopanem"?

Sławomir to prawdziwy król polskiego internetu. Jego nagrania osiągają ogromne liczby wyświetleń. Serwis YouTube podsumował niedawno cały 2017 rok. Okazuje się, że najpopularniejszym i najczęściej odtwarzanym materiałem wśród Polaków był właśnie hit Zapały zatytułowany „Miłość w Zakopanem”. Wideo obejrzano już ponad 55 milionów razy.

Teraz przyszła pora na nowy, utrzymany w świątecznej atmosferze utwór „Pierwsza Gwiazdka”. W piosence pojawia się Szymon Chyc Magdzin, a także lider grupy Future Folk Stanisław Karpiel-Bułecka, który dodał kompozycji nieco więcej góralskiego klimatu.

Singiel doczekał się też animowanego teledysku. Wideoklip ma już blisko 200 tysięcy odtworzeń na YouTube.

Sławomir w „Popołudniu z Radiem ZET”

Gwiazdor pojawił się wspólnie z żoną Magdaleną „Kajrą” Kajrowicz w poniedziałkowej audycji Romana Osicy i Justyny Dżbik. Nie mogło zabraknąć występu na żywo oraz rozmów na temat słynnego rock polo. Tutaj możesz zobaczyć wideo.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi