Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sławomir wydał świąteczną piosenkę. Szykuje się kolejny hit sieci? [WIDEO]

12.12.2017 15:38

Niemal każde wideo Sławomira Zapały, autora „Miłości w Zakopanem” i twórcy rock polo, staje się hitem internetu. Czy tak będzie też z jego kolejnym nagraniem? Gwiazda polskiego YouTube zaprezentowała właśnie świąteczną piosenkę „Pierwsza Gwiazda”. Czy podbije serca internautów?

Sławomir wydał świąteczną piosenkę. Szykuje się kolejny hit sieci? [WIDEO] fot. Youtube (SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo)
Zagłosuj

Czy "Pierwsza Gwiazdka" jest lepsza od "Miłości w Zakopanem"?

Sławomir to prawdziwy król polskiego internetu. Jego nagrania osiągają ogromne liczby wyświetleń. Serwis YouTube podsumował niedawno cały 2017 rok. Okazuje się, że najpopularniejszym i najczęściej odtwarzanym materiałem wśród Polaków był właśnie hit Zapały zatytułowany „Miłość w Zakopanem”. Wideo obejrzano już ponad 55 milionów razy.

Teraz przyszła pora na nowy, utrzymany w świątecznej atmosferze utwór „Pierwsza Gwiazdka”. W piosence pojawia się Szymon Chyc Magdzin, a także lider grupy Future Folk Stanisław Karpiel-Bułecka, który dodał kompozycji nieco więcej góralskiego klimatu.

Singiel doczekał się też animowanego teledysku. Wideoklip ma już blisko 200 tysięcy odtworzeń na YouTube.

Sławomir w „Popołudniu z Radiem ZET”

Gwiazdor pojawił się wspólnie z żoną Magdaleną „Kajrą” Kajrowicz w poniedziałkowej audycji Romana Osicy i Justyny Dżbik. Nie mogło zabraknąć występu na żywo oraz rozmów na temat słynnego rock polo. Tutaj możesz zobaczyć wideo.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi