Zamknij

Sławomir pojedzie na Eurowizję? Jest komentarz autora „Miłości w Zakopanem”!

Redakcja
04.01.2018 10:59
Sławomir pojedzie na Eurowizję? Jest komentarz autora „Miłości w Zakopanem”!
fot. Piotr Matusewicz / East News

Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat polskich kandydatów. Wśród nich przewija się także nazwisko Sławomira Zapały, autora „Miłości w Zakopanem” i twórcy rock polo. W rozmowie z WP Gwiazdy król polskiego internetu skomentował swój ewentualny udział w słynnej imprezie.

Zagłosuj

Czy Sławomir powinien wziąć udział w eliminacjach do Eurowizji 2018?

Liczba głosów:

Sławomir to prawdziwy król polskiego internetu. Jego nagrania osiągają ogromne liczby wyświetleń. Serwis YouTube podsumował niedawno cały 2017 rok. Okazuje się, że najpopularniejszym i najczęściej odtwarzanym materiałem wśród Polaków był właśnie hit Zapały zatytułowany „Miłość w Zakopanem”. Wideo obejrzano już ponad 75 milionów razy.

Popularność artysty jest obecnie tak wielka, że internauci coraz częściej piszą o udziale Sławomira w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. 63. edycja imprezy odbędzie się w stolicy Portugalii – Lizbonie. Półfinały konkursu zaplanowano na 8 i 10 maja, zaś wielki finał zostanie zorganizowany 12 maja.

Sławomir komentuje

Gwiazdor udzielił niedawno wywiadu dla WP Gwiazdy. W trakcie rozmowy postanowił skomentować krążące plotki na temat jego startu w Eurowizji 2018.

- Dostałem ok. 100 tys. takich propozycji od fanów. Można je przeczytać na naszym kanale YouTube. Wiem, że jeśli wystartuję - będą na mnie głosować. Miałbym spore szanse, ponieważ wielu moich fanów mieszka poza granicami ojczyzny – powiedział Zapała.

Na ten moment nie wiadomo jednak, czy popularny artysta zdecyduje się wziąć udział w polskich preselekcjach do konkursu. Dokładna data krajowych eliminacji nie jest jeszcze znana - najprawdopodobniej będzie to luty.

Zobacz także

RadioZET.pl/WP Gwiazdy/PK