Soundtrack „Ślepnąc od świateł”: ścieżka dźwiękowa z serialu dostępna w sieci!

15.11.2018 14:21

Serial „Ślepnąc od świateł”, który powstał na podstawie książki Jakuba Żulczyka, bije obecnie rekordy popularności. Polscy widzowie są zachwyceni produkcją HBO. Do internetu trafiła właśnie oficjalna ścieżka dźwiękowa z piosenkami z serialu „Ślepnąc od świateł”. Soundtrack jest dostępny w serwisie Tidal.

Ślepnąc od świateł fot. Youtube (HBOPOLSKA)

Soundtrack „Ślepnąc od Świateł”: ścieżka dźwiękowa z serialu na Tidalu

W serwisie streamingowym Tidal pojawiła się oficjalna ścieżka dźwiękowa z piosenkami z serialu „Ślepnąc od świateł” (link). Soundtrack zawiera kilkadziesiąt utworów, w tym kawałki Maanamu, Breakoutu, Moderat, Kazika czy The Streets. Na ścieżce dźwiękowej pojawiają się także piosenki z repertuaru Pioruna, fikcyjnej postaci rapera pojawiającej się w serialu.

To mój mały hołd dla polskiego hip-hopu. W serialu pojawią się nawet dwa specjalnie wyprodukowane do tego przedsięwzięcia utwory — powiedział w rozmowie z „Wyborczą” Krzysztof Skonieczny, odtwórca roli Pioruna i reżyser całego serialu.

„Ślepnąc od świateł” to nowy serial HBO, który obecnie robi furorę wśród polskich widzów. Jest adaptacją bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka z 2014 roku. Ośmioodcinkowa produkcja w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego opowiada o jednym tygodniu z życia Kuby Niteckiego, warszawskiego dilera narkotykowego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń