Zamknij

Soundtrack „Ślepnąc od świateł”: ścieżka dźwiękowa z serialu dostępna w sieci!

Redakcja
15.11.2018 14:21
Ślepnąc od świateł
fot. Youtube (HBOPOLSKA)

Serial „Ślepnąc od świateł”, który powstał na podstawie książki Jakuba Żulczyka, bije obecnie rekordy popularności. Polscy widzowie są zachwyceni produkcją HBO. Do internetu trafiła właśnie oficjalna ścieżka dźwiękowa z piosenkami z serialu „Ślepnąc od świateł”. Soundtrack jest dostępny w serwisie Tidal.

Soundtrack „Ślepnąc od Świateł”: ścieżka dźwiękowa z serialu na Tidalu

W serwisie streamingowym Tidal pojawiła się oficjalna ścieżka dźwiękowa z piosenkami z serialu „Ślepnąc od świateł” (link). Soundtrack zawiera kilkadziesiąt utworów, w tym kawałki Maanamu, Breakoutu, Moderat, Kazika czy The Streets. Na ścieżce dźwiękowej pojawiają się także piosenki z repertuaru Pioruna, fikcyjnej postaci rapera pojawiającej się w serialu.

Zobacz także

To mój mały hołd dla polskiego hip-hopu. W serialu pojawią się nawet dwa specjalnie wyprodukowane do tego przedsięwzięcia utwory — powiedział w rozmowie z „Wyborczą” Krzysztof Skonieczny, odtwórca roli Pioruna i reżyser całego serialu.

„Ślepnąc od świateł” to nowy serial HBO, który obecnie robi furorę wśród polskich widzów. Jest adaptacją bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka z 2014 roku. Ośmioodcinkowa produkcja w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego opowiada o jednym tygodniu z życia Kuby Niteckiego, warszawskiego dilera narkotykowego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK