Zamknij

Ed Sheeran potajemnie wziął ślub? Zdjęcie wywołało burzę w internecie! [FOTO]

Redakcja
21.02.2018 12:01
Ed Sheeran
fot. instagram.com/teddysphotos/

W styczniu Ed Sheeran i Cherry Seaborn pochwalili się zaręczynami. Jedno z najnowszych zdjęć artysty na jego Instagramie wywołało poruszenie wśród fanów. Na palcu artysty można zauważyć obrączkę. Internauci niemal natychmiast zaczęli spekulować na temat potajemnego ślubu Sheerana.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Ed Sheeran: ślub z Cherry Seaborn

Światowe media rozpisują się na temat rzekomego ślubu Eda Sheerana i Cherry Seaborn. Wszystko przez czarno-białe zdjęcie artysty na jego Instagramie, na którym można zobaczyć srebrną obrączkę — bardzo podobną do tej ślubnej.

Poniedziałkowy występ Eda w Londynie tylko nasilił plotki o potajemnym małżeństwie. Fani ponownie zauważyli pierścień na placu wokalisty. Sheeran nie zdecydował się jednak skomentować całej sytuacji.

Cherry Seaborn: kim jest ukochana Eda Sheerana?

Cherry Seaborn ma 25 lat i pochodzi z angielskiego hrabstwa Suffolk. Poznała Sheerana jeszcze w liceum. Podobno już wtedy Ed był zakochany w dziewczynie, ale ich drogi połączyły się dopiero kilka lat później. 

W trakcie studiów Brytyjka przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiowała na Duke University i grała w uniwersyteckiej drużynie hokeja. Była także reprezentantką Anglii — należała do głównego zespołu do lat 21.

Ostatecznie wróciła do Wielkiej Brytanii i pracuje obecnie w księgowości.

Zobacz także

RadioZET.pl/people.com/PK