Ed Sheeran potajemnie wziął ślub? Zdjęcie wywołało burzę w internecie! [FOTO]

21.02.2018 12:01

W styczniu Ed Sheeran i Cherry Seaborn pochwalili się zaręczynami. Jedno z najnowszych zdjęć artysty na jego Instagramie wywołało poruszenie wśród fanów. Na palcu artysty można zauważyć obrączkę. Internauci niemal natychmiast zaczęli spekulować na temat potajemnego ślubu Sheerana.

Ed Sheeran fot. instagram.com/teddysphotos/

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Ed Sheeran: ślub z Cherry Seaborn

Światowe media rozpisują się na temat rzekomego ślubu Eda Sheerana i Cherry Seaborn. Wszystko przez czarno-białe zdjęcie artysty na jego Instagramie, na którym można zobaczyć srebrną obrączkę — bardzo podobną do tej ślubnej.

Poniedziałkowy występ Eda w Londynie tylko nasilił plotki o potajemnym małżeństwie. Fani ponownie zauważyli pierścień na placu wokalisty. Sheeran nie zdecydował się jednak skomentować całej sytuacji.

Cherry Seaborn: kim jest ukochana Eda Sheerana?

Cherry Seaborn ma 25 lat i pochodzi z angielskiego hrabstwa Suffolk. Poznała Sheerana jeszcze w liceum. Podobno już wtedy Ed był zakochany w dziewczynie, ale ich drogi połączyły się dopiero kilka lat później. 

W trakcie studiów Brytyjka przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiowała na Duke University i grała w uniwersyteckiej drużynie hokeja. Była także reprezentantką Anglii — należała do głównego zespołu do lat 21.

Ostatecznie wróciła do Wielkiej Brytanii i pracuje obecnie w księgowości.

RadioZET.pl/people.com/PK

Oceń
Tagi