Zamknij

Słuchaj Radia ZET i wygraj bilety na koncert The Rolling Stones w Pradze!

Redakcja
11.06.2018 11:02
The Rolling Stones
fot. ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/East News

Dla wielu fanów muzyki koncert legendarnych The Rolling Stones to marzenie. Od poniedziałku w Radiu ZET masz świetną okazję wygrać podwójne bilety na lipcowy koncert jednego z najsłynniejszych zespołów w historii muzyki. Wystarczy, że będziesz słuchał uważnie Radia ZET!

The Rolling Stones w Pradze: podwójne bilety do wygrania w Radiu ZET

Radio ZET rozdaje podwójne bilety na koncert The Rolling Stones na lotnisku Letnany w Pradze. Legendarny zespół wystąpi w stolicy Czech już 4 lipca. Będzie to koncert w ramach trasy „No Filter Tour”, podczas której Stonesi zaprezentują swoje niezapomniane przeboje, m.in. „(I Can't Get No) Satisfaction”, „Jumpin' Jack Flash” czy „Start Me Up”.

Co trzeba zrobić, aby WYGRAĆ bilety? To banalnie proste! Wystarczy, że będziesz słuchał uważnie Radia ZET i kiedy tylko usłyszysz piosenkę The Rolling Stones — zadzwoń do nas jak najszybciej na numer 321 321 321. Życzymy powodzenia!

The Rolling Stones rozpoczęli europejską trasę koncertową „No Filter Tour” we wrześniu 2017 roku. Odwiedzili już m.in. Niemcy, Francję, Anglię i Hiszpanię. W ramach tournée legendarna grupa z Mickiem Jaggerem na czele zaprezentuje ponad dwadzieścia wielkich przebojów.

Słuchaj Radia ZET i jedź do Pragi na koncert The Rolling Stones!

RadioZET.pl/PK