Zamknij

Sobel i Sanah w duecie. Wtorkowa premiera utworu "cześć, jak się masz?" w Radiu ZET

12.10.2021 16:29
Sobel Sanah
fot. mat. prasowe

Sobel i Sanah w duecie. Najpopularniejsi w Polsce artyści młodego pokolenia zaprezentowali wspólny utwór "cześć, jak się masz?". Premiera piosenki już po godz. 20:00 na antenie Radia ZET.

Sobel i Sanah zaprezentowali wspólny utwór zatytułowany "cześć, jak się masz?". Piosenka w miłosnym klimacie pojawiła się we wtorek w serwisach streamingowych, a już wieczorem usłyszą ją po raz pierwszy również słuchacze Radia ZET.

Sobel i Sanah we wspólnym utworze "cześć, jak się masz?"

Sobel i Sanah łączą siły w pierwszym wspólnym utworze "cześć, jak się masz?". Jak czytamy w zapowiedzi, piosenka jest emocjonalnym dialogiem o potędze miłości.

To utwór o uczuciu miłości tak silnym, że aż bolesnym. Niektórzy mogą być zaskoczeni samą piosenką, ale już kiedyś wspominałem, że muzyka dla mnie nie ma granic. A jeśli numer wywołuje emocje i skłania do myślenia, będzie ona zawsze ponad podziałami – mówi Sobel.

Artyści nie ukrywają, że od dawna chcieli nagrać duet. Od dłuższego czasu zachęcali ich do tego także fani.

Już od dłuższego czasu bardzo chciałam stworzyć coś wspólnie z Soblem! Cieszę się, że gdy usiedliśmy razem w studio, totalnie rozumieliśmy się muzycznie i wiedzieliśmy, że powstaje utwór, z którego będziemy bardzo zadowoleni. Do tego mieliśmy okazję występować już na jednej scenie. Super, że mimo różnic w muzyce mojej i Szymona znaleźliśmy wspólny język i nasze dwa światy skomponowały się w piosence „cześć, jak się masz?”. Mamy nadzieję, że dla Was będzie to również jednocząca moc dźwięków! – opowiada Sanah.

RadioZET.pl/mat.prasowe