Zamknij

Sobel znowu podpadł fanom na koncercie. Menadżer artysty tłumaczy

17.09.2021 15:32
Sobel
fot. Kacper Kolenda/REPORTER/East News

Sobel znowu podpadł własnym fanom podczas jednego z koncertów. Sieć zalała fala krytyki zachowania rapera w Ostródzie. Menadżer artysty komentuje.

Sobel zaledwie dwa miesiące temu tłumaczył się ze swojego zachowania na koncercie w Krakowie. Podczas występu rapera na scenie pojawił się jego fan. Zamiast poczekać na ochronę lub podejść do sprawy z dystansem i humorem, artysta zwyzywał swojego słuchacza. Po tym jak w sieci rapera zalała fala krytyki w związku z jego zachowaniem, przeprosił fana. Wyrazy skruchy skierował w stronę swojego wielbiciela również na jednym z późniejszych koncertów.

Sobel znowu podpadł fanom. Co zrobił tym razem?

Na kolejną aferę z Soblem w roli główniej nie musieliśmy długo czekać. 15 września artysta zagrał w Ostródzie. Chociaż publiczność przybyła na wydarzenie tłumnie, część obecnych na nim osób, nie zapamięta imprezy pozytywnie.

Po koncercie sieć zalała fala negatywnych komentarzy odnośnie występu rapera. Krótkie relacje z koncertu zamieścili admini facebookowych fanpage'y - Słuchanie muzyki? To trochę Cringe, gościu oraz DREJK. Doniesienia na temat zachowania Sobla się pokrywają. Jak donoszą obecni na koncercie, raper miał zagrać pełnowymiarowy występ, a pojawił się na scenie na 20 minut. Prosił publiczność o opowiadanie żartów i poprawianie mu humoru, a kiedy ta nie wykonała poleceń gwiazdy, Sobel podobno uznał, że zawiódł się na fanach.

Na YouTubie pojawiły się nagrania z Ostródy, na których można zauważyć dziwne zachowanie Sobla, który odmawia skandującej publice zagrania własnego kawałka.

Na innym filmie widzimy z kolei Sobla przechadzającego się po scenie, za którego większość kawałka śpiewają fani.

Na TikToku także widzimy rapera, który wyjaśnia, że "nie potrafi dzisiaj" zagrać.

Na koniec występu schodząc ze sceny Sobel oznajmił:

To było moje 100 procent dzisiaj, jest mi przykro.

Sobel na koncercie w Ostródzie. Menadżer rapera komentuje

Gorsze chwile artystów są zrozumiałe. Powodem takiego zachowania Sobla mogło być wiele rzeczy, które w piramidzie priorytetów są znacznie wyżej niż koncert. Jednak jak donoszą fani, tuż przed koncertem Sobel tryskał energią. Mógł również przełożyć lub odwołać występ. Portal Plejada poprosił menadżera Sobla o komentarz w sprawie koncertu. Kuba Żądło zdementował doniesienia o 20-minutowym koncercie i wyjaśnił, skąd wzięło się zachowanie rapera:

Najlepszym sposobem weryfikacji komentarzy jest samodzielne sprawdzenie internetu, gdzie bez problemu można znaleźć filmy z koncertów. Na koncercie w Ostródzie zagrano 11 utworów z szesnastu, które wykonywane są na większości wydarzeń. Czas trwania koncertu wyniósł ok. godziny, z czego ponad 40 minut grania. Niestety, Szymon tego dnia nie był w najlepszej dyspozycji, ale nie chcieliśmy zawieść mieszkańców Ostródy, drugi raz zmieniając datę. Niedługo po zejściu ze sceny Sobel wyszedł do oczekujących go fanów i spędził z nimi niecałe dwie godziny na rozmowach, rozdawaniu autografów, zdjęciach czy też śpiewaniu a capella.

RadioZET.pl/Plejada.pl