Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sobowtór Eda Sheerana ma kłopoty. Tłumy fanów nie dają mu spokoju! [ZDJĘCIA]

10.01.2018 14:02

Poznajcie 25-letniego Wesleya Byrne’a. Pracuje w jednym z supermarketów nieopodal Manchesteru. Jego życie byłoby zupełnie normalne, gdyby nie fakt, że rudowłosy Brytyjczyk do złudzenia przypomina Eda Sheerana, jednego z najpopularniejszych dziś artystów. Podobieństwo do wielkiej gwiazdy jest tak duże, że Wesley ma sporo problemów. Zobacz jego zdjęcia!

Sobowtór Eda Sheerana ma kłopoty. Tłumy fanów nie dają mu spokoju! [ZDJĘCIA] fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Wielka popularność Eda Sheerana nie służy pewnemu Brytyjczykowi. Wesley Byrne z Shaw nieopodal Manchesteru do złudzenia przypomina słynnego artystę.

Niemal każde wyjście z domu kończy się atakiem ze strony fanów autora wielkiego przeboju „Shape of You”. 25-latek jest regularnie proszony o autografy i selfie, także w trakcie pracy w jednym z supermarketów. Niejednokrotnie zdarza się, że ludzie krzyczą z radości na jego widok.

Niektórzy ludzie nie są w stanie uwierzyć, że nie mają do czynienia z prawdziwym Sheeranem. W jednym z wywiadów Wesley przyznał, że musiał nawet pokazać jednemu mężczyźnie paszport.

- Przypadkowy gość zaczepił mnie pewnej nocy i nie mógł uwierzyć, że nie jestem Edem. Spędził 15 minut na przekonywaniu mnie do jego racji. Chciał nawet, żebym zaśpiewał mu coś – mówi Byrne.

Tak wygląda sobowtór Sheerana [ZDJĘCIA]

Ogromne podobieństwo Wesleya do gwiazdy muzyki zainteresowało także brytyjskie media. 25-latek został nawet zaproszony do jednego z porannych programów telewizyjnych, gdzie udzielił wywiadu. Za namową producentów pojawił się także na ulicach Londynu i wystąpił z utworem „Shape of You”. Udało mu się oszukać wielu przechodzących.

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/PK

Oceń
Tagi