Zamknij

Sobowtór Eda Sheerana ma kłopoty. Tłumy fanów nie dają mu spokoju! [ZDJĘCIA]

Redakcja
10.01.2018 14:02
Sobowtór Eda Sheerana ma kłopoty. Tłumy fanów nie dają mu spokoju! [ZDJĘCIA]
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Poznajcie 25-letniego Wesleya Byrne’a. Pracuje w jednym z supermarketów nieopodal Manchesteru. Jego życie byłoby zupełnie normalne, gdyby nie fakt, że rudowłosy Brytyjczyk do złudzenia przypomina Eda Sheerana, jednego z najpopularniejszych dziś artystów. Podobieństwo do wielkiej gwiazdy jest tak duże, że Wesley ma sporo problemów. Zobacz jego zdjęcia!

Wielka popularność Eda Sheerana nie służy pewnemu Brytyjczykowi. Wesley Byrne z Shaw nieopodal Manchesteru do złudzenia przypomina słynnego artystę.

Niemal każde wyjście z domu kończy się atakiem ze strony fanów autora wielkiego przeboju „Shape of You”. 25-latek jest regularnie proszony o autografy i selfie, także w trakcie pracy w jednym z supermarketów. Niejednokrotnie zdarza się, że ludzie krzyczą z radości na jego widok.

Niektórzy ludzie nie są w stanie uwierzyć, że nie mają do czynienia z prawdziwym Sheeranem. W jednym z wywiadów Wesley przyznał, że musiał nawet pokazać jednemu mężczyźnie paszport.

- Przypadkowy gość zaczepił mnie pewnej nocy i nie mógł uwierzyć, że nie jestem Edem. Spędził 15 minut na przekonywaniu mnie do jego racji. Chciał nawet, żebym zaśpiewał mu coś – mówi Byrne.

Tak wygląda sobowtór Sheerana [ZDJĘCIA]

Ogromne podobieństwo Wesleya do gwiazdy muzyki zainteresowało także brytyjskie media. 25-latek został nawet zaproszony do jednego z porannych programów telewizyjnych, gdzie udzielił wywiadu. Za namową producentów pojawił się także na ulicach Londynu i wystąpił z utworem „Shape of You”. Udało mu się oszukać wielu przechodzących.

RadioZET.pl/dailymail.co.uk/PK