Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Siostra Beyoncé jest poważnie chora. Co jej dolega?

04.01.2018 14:45

Solange Knowles wyznała w emocjonalnym wpisie, iż zmaga się od kilku miesięcy ze schorzeniem zwanym dysautonomią. Jej stan zdrowia jest obecnie na tyle poważny, że artystka musiała odwołać swój sylwestrowy występ w Republice Południowej Afryki. 

Siostra Beyoncé jest poważnie chora. Co jej dolega? fot. Twitter/East News

Młodsza siostra Beyoncé przyznała, że walczy od pięciu miesięcy z dysautonomią, zwaną także neuropatią autonomiczną. Schorzenie to polega na złym funkcjonowaniu autonomicznego układu nerwowego. Choroba atakuje nerwy i objawia się m.in. problemami z utrzymaniem pionowej pozycji ciała, zawrotami głowy, kołataniem serca czy kłopotami trawiennymi.

- Czasami czuję się dobrze, innym razem już nie. To skomplikowane. Wciąż wiele uczę się na temat siebie – napisała artystka.

Piosenkarka miała być jedną z sylwestrowych gwiazd w Johannesburgu. Lekarze nie wyrazili jednak zgody na jej występ w Republice Południowej Afryki.

Wielki sukces na gali Grammy

31-letnia Amerykanka wydała w 2016 roku swój kolejny album „A Seat at the Table”, który przyniósł jej ogromne uznanie wśród słuchaczy i krytyków muzycznych.

Singiel „Cranes in the Sky” zgarnął prestiżową statuetkę Grammy w kategorii „najlepszy występ R&B”, a krążek znalazł się w wielu końcoworocznych zestawieniach.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi