Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Siostra Beyoncé jest poważnie chora. Co jej dolega?

04.01.2018 14:45

Solange Knowles wyznała w emocjonalnym wpisie, iż zmaga się od kilku miesięcy ze schorzeniem zwanym dysautonomią. Jej stan zdrowia jest obecnie na tyle poważny, że artystka musiała odwołać swój sylwestrowy występ w Republice Południowej Afryki. 

Siostra Beyoncé jest poważnie chora. Co jej dolega? fot. Twitter/East News

Młodsza siostra Beyoncé przyznała, że walczy od pięciu miesięcy z dysautonomią, zwaną także neuropatią autonomiczną. Schorzenie to polega na złym funkcjonowaniu autonomicznego układu nerwowego. Choroba atakuje nerwy i objawia się m.in. problemami z utrzymaniem pionowej pozycji ciała, zawrotami głowy, kołataniem serca czy kłopotami trawiennymi.

- Czasami czuję się dobrze, innym razem już nie. To skomplikowane. Wciąż wiele uczę się na temat siebie – napisała artystka.

Piosenkarka miała być jedną z sylwestrowych gwiazd w Johannesburgu. Lekarze nie wyrazili jednak zgody na jej występ w Republice Południowej Afryki.

Wielki sukces na gali Grammy

31-letnia Amerykanka wydała w 2016 roku swój kolejny album „A Seat at the Table”, który przyniósł jej ogromne uznanie wśród słuchaczy i krytyków muzycznych.

Singiel „Cranes in the Sky” zgarnął prestiżową statuetkę Grammy w kategorii „najlepszy występ R&B”, a krążek znalazł się w wielu końcoworocznych zestawieniach.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi