Zamknij

Film o Edzie Sheeranie gotowy. Fragment trafił do internetu! [WIDEO]

Redakcja
08.02.2018 15:26
Film o Edzie Sheeranie gotowy. Fragment trafił do internetu! [WIDEO]
fot. 0000003/Reporter/East News

W ciągu tylko kilku lat kariera Eda Sheerana rozwinęła się w zawrotnym tempie. Dziś muzyka tego artysty cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a jego koncerty wyprzedają się w kilka minut. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się w końcu nakręcić dokument o fenomenie Brytyjczyka. Film zadebiutuje na tegorocznym Berlinale.

Film dokumentalny zatytułowany „Songwriter” będzie opowiadał m.in. o kulisach tworzenia ostatniego albumu Eda Sheerana „Divide”, z którego pochodzą przeboje takie jak „Shape of You”, „Galway Girl” czy „Perfect”. Widzowie poznają też artystę z prywatnej strony. Nie zabraknie wywiadów z samym Brytyjczykiem, ale również z jego rodziną i przyjaciółmi.

Reżyserem dokumentu jest kuzyn Eda — Murray Cummings, z którym gwiazdor współpracował już przy kilku swoich teledyskach. Film „Songwriter” będzie debiutem reżyserskim 34-latka.

Premiera ponad 80-minutowego obrazu odbędzie się 23 lutego na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Nie wiadomo na razie, czy film trafi do światowych kin.

W internecie jest już dostępny do obejrzenia krótki fragment „Songwriter”:

Ed Sheeran zaręczony

To już oficjalne. Brytyjski gwiazdor pochwalił się niedawno, że zaręczył się ze swoją długoletnią partnerką. Artysta poinformował o wielkiej nowinie na swoim Instagramie. Zamieścił tam też ich wspólne zdjęcie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/berlinale.de/PK