Zamknij

Sophie Ellis-Bextor miała poważny wypadek. Pokazała drastyczne zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
03.06.2020 16:26
Sophie Ellis Bextor miała wypadek
fot. Instagram:@sophieellisbextor

Sophie Ellis-Bextor, znana na całym świecie wokalistka, autorka takich hitów jak "Murder On the Dancefloor", miała poważny wypadek. Piosenkarka opublikowała w sieci drastyczne zdjęcie, na którym widać jej obrażenia.

Sophie Ellis-Bextor to bez wątpienia wokalistka, która zapisała się w annałach muzyki rozrywkowej. Brytyjska gwiazda doskonale odnalazła się w rytmach disco i pop, a jej hity, takie jak "Murder on the Dancefloor" czy "Get Over You" nucił cały świat. Choć po roku 2010 jej gwiazda nieco zbladła, Sophie nadal z powodzeniem nagrywała alumy, jej ostatnie dokonanie długogrające, "Come with Us", mogliśmy zobaczyć na sklepowych półkach w roku 2016.

Niestety, piękna i utalentowana artystka, której jedną z pasji są wycieczki rowerowe, doznała poważnego wypadku. Podczas romantycznego wypadu z mężem, podczas którego podróżowali wzdłuż malowniczej Tamizy, nieszczęśliwie upadła. Z pozoru mało znacząca kraksa okazała się poważnym wydarzeniem w życiu wokalistki. Bextor opublikowała w sieci zdjęcie, na którym widać poważne obrażenia, jakich doznała.

Olbrychski miał wypadek na skuterze. Nieoficjalnie: jechał bez świateł

Sophie Ellis-Bextor miała poważny wypadek. Pokazała zdjęcie

41-letnia Sophie Ellis-Bextor opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją mocno poobijaną na szpitalnym łóżku. Okazuje się, że wypadek na rowerze był poważniejszy, niż można było przypuszczać.

- Ostatniej nocy znalazłam się w szpitalu po tym, jak podczas wieczornego roweru przewróciłam się rowerem ze ścieżki holowniczej na bok Tamizy - relacjonowała. 

Musiała zostać zabrana przez karetkę. Na zdjęciu opublikowanym w sieci rzeczywiście wygląda na mocno pokiereszowaną. Sama artystka podziękowała pracownikom medycznym za szybką i fachową pomoc.

- Mam się dobrze, tylko trochę posiniaczona i obolała. Chcę podziękować ekipie karetki pogotowia i personelowi szpitala w środkowej części Zachodu (gdzie się urodziłam, tak się składa) za sklejenie mnie z powrotem - napisała.

Pozostaje cieszyć się, że poważnie wyglądające obrażenia w istocie takimi nie są i życzyć Sophie szybkiego powrotu do zdrowia.

Susan Sarandon miała poważny wypadek. Pokazała zdjęcia obrażeń [FOTO]

RadioZET.pl/MF