Zamknij

Sophie Ellis-Bextor została zgwałcona. Wstrząsające wyznanie piosenkarki

27.09.2021 13:40
Sophie Ellis Bextor
fot. REX/EAST NEWS

Sophie Ellis-Bextor została zgwałcona. Brytyjska piosenkarka ujawniła wstrząsającą informację historię, do której doszło, kiedy miała zaledwie 17 lat. Autorka hitu "Murder on the Dance Floor" wyznała także, że w wyniku gwałtu straciła dziewictwo.

Sophie Ellis-Bextor to popularna brytyjska piosenkarka, która ma na swoim koncie wiele przebojów, m.in. "Murder on the Dance Floor", "Get Over You", "Can’t Fight This Feeling" czy "Not Giving Up On Love".

W najnowszej biograficznej książce "Spinning Plates" wokalistka wyjawiła wstrząsającą historię. Sophie Ellis-Bextor została zgwałcona w wieku 17 lat.

Zobacz także:  Demi Lovato została zgwałcona w wieku 15 lat: "Mój pierwszy raz był gwałtem"

Sophie Ellis-Bextor została zgwałcona. W chwili gwałtu miała zaledwie 17 lat

Sophie Ellis-Bextor ujawniła, że straciła dziewictwo w wyniku gwałtu. Do traumatycznego zdarzenia doszło w mieszkaniu 29-letniego gitarzysty. Piosenkarka nie podała jego prawdziwego imienia i nazwiska.

Zaczęliśmy się całować i zanim się zorientowałam, byliśmy już na jego łóżku, a on zdjął mi majtki. Słyszałam, jak mówię "nie" i "nie chcę", ale to niczego nie zmieniło. Nie słuchał mnie. Uprawiał ze mną seks, a ja czułam się tak zawstydzona. W ten sposób straciłam dziewictwo. Czułam się głupio – wyznała.

42-letnia obecnie artystka zdecydowała się po latach ujawnić dramatyczną historię, aby pomóc innym kobietom, które mogły przeżyć coś podobnego. Chce też, aby ludzie zrozumieli, gdzie leży "granica między dobrem a złem".

Moje doświadczenie nie było brutalne. To wszystko się wydarzyło, ponieważ nie wysłuchano mnie. Z dwóch osób jedna powiedziała "tak", druga powiedziała "nie", ale ta osoba i tak to zrobiła – dodała.

Poprzez ujawnienie swojej traumy Sophie Ellis-Bextor chce także nauczyć czegoś swoich pięciu synów: "Chcę ich wychować na taktownych, życzliwych ludzi, którzy potrafią brać pod uwagę uczucia innych ludzi".

Zobacz także:  Lady Gaga ujawniła wstrząsające szczegóły gwałtu, który przeżyła w wieku 19 lat

RadioZET.pl/bbc.com