Zamknij

Soulja Boy oskarżony o gwałt i przemoc seksualną. Znany raper odpowiada na zarzuty

22.01.2021 11:24
Soulja Boy oskarżony o gwałt i przemoc seksualną. Znany raper odpowiada na zarzuty
fot. East News

Soulja Boy został oskarżony o gwałt i napaść seksualną. Raper miał przez blisko dwa lata stosować przemoc fizyczną i psychiczną wobec swojej asystentki. 30-latek natychmiast odniósł się do oskarżeń kobiety i zaprzeczył zarzutom.

Soulja Boy oskarżony o gwałt, napaść seksualną oraz przemoc fizyczną i psychiczną. Pozew przeciwko znanemu raperowi wniosła kobieta o pseudonimie Jane Doe, która najpierw była asystentką gwiazdora, a później związała się z nim i została jego dziewczyną.

Raper natychmiast zaprzeczył oskarżeniom byłej asystentki. W przesłanym do redakcji TMZ.com komunikacie Soulja Boy oświadczył, że nigdy nie uderzyłby kobiety.

Zobacz także: Raper Swae Lee omal nie zginął w wypadku. Pokazał roztrzaskany samochód [FOTO]

Soulja Boy oskarżony o gwałt, napaść seksualną i przemoc. Raper zaprzecza zarzutom

Soulja Boy został oskarżony przez byłą asystentkę o wielokrotny gwałt, napaść seksualną i stosowanie przemocy fizycznej oraz psychicznej.

W pozwie kobieta tłumaczy, że została osobistą asystentką rapera pod koniec 2018 roku. Kilka miesięcy później para nawiązała bliższe relacje i stworzyła związek. Jane Doe przeprowadziła się nawet do artysty.

Od lutego 2019 roku Soulja Boy miał zacząć stosować wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną. Jak twierdzi kobieta, raper miał ją bić, kopać, pluć na nią i grozić śmiercią. Był także obsesyjnie zazdrosny. W kwietniu 2020 roku 30-latek podobno przetrzymywał ją w pokoju przez kilka dni, gdzie wielokrotnie ją zgwałcił. W sierpniu kobieta miała zostać pobita do tego stopnia, że straciła przytomność. Wtedy zdecydowała się uciec od mężczyzny.

Teraz była asystentka Soulja Boy domaga się odszkodowania i procesu z udziałem ławy przysięgłych.

Raper natychmiast zareagował na szokujące oskarżenia. W oświadczeniu przesłanym do redakcji TMZ.com jego przedstawiciel zaprzeczył zarzutom.

Soulja nigdy nie podniósłby ręki na kobiecie. Nie uderzyłby kobiety. To nie ma sensu – czytamy w oświadczeniu.

Zobacz także: Bipolar nie żyje. 20-letni polski raper zginął potrącony na pasach

Kim jest Soulja Boy?

Soulja Boy to amerykański raper, autor tekstów i producent, który zasłynął z wielkiego hitu „Crank That (Soulja Boy)”. Piosenka podbiła listy przebojów w 2007 roku, docierając m.in. na szczyt amerykańskiego zestawienia Billboard Hot 100. Artysta ma na swoim koncie cztery albumy studyjne i nominację do Grammy.

RadioZET.pl/tmz.com,pitchfork.com