Zamknij

Sound'n'Grace i Filip Lato będą dziś gośćmi w „Wieczorze z Radiem ZET”

Redakcja
11.09.2017 10:28
Sound'n'Grace i Filip Lato będą dziś gośćmi w „Wieczorze z Radiem ZET”
fot. Youtube / Tabb & Sound'N'Grace

Ania i Kamil z Sound'n'Grace oraz Filip Lato pojawią się dziś w programie Marcina Wojciechowskiego. Ich wspólny singiel cieszy się na naszej antenie coraz większą popularnością.

Członkowie zespołu Sound'n'Grace i Filip Lato, który zyskał popularność jako uczestnik 7. edycji The Voice of Poland, będą gośćmi poniedziałkowego „Wieczoru z Radiem ZET”. Artyści porozmawiają z Marcinem Wojciechowskim m.in. na temat ich wspólnego singla „100”, który pnie się w górę na Liście Przebojów Radia ZET. Tutaj możecie na niego zagłosować.

Program „Wieczór z Radiem ZET” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

Sound’n’Grace: hit za hitem

W czerwcu 2015 roku chór zadebiutował z albumem „Atom”, który powstał we współpracy z producentem Bartoszem Zielonym „Tabb”. Jeszcze w tym samym roku krążek pokrył się platyną, a niemal każdy singiel stawał się wielkim hitem na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze pokochali Sound’n’Grace za utwory takie jak „Dach”, „Na Pewno”, „Możesz wszystko” czy „Nic do stracenia” nagrany z Mrozem.

Singiel „100” to utwór zapowiadający nowe wydawnictwo Sound’n’Grace. Premierę drugiej płyty chóru zaplanowano na listopad 2017 roku. To pierwsza współpraca grupy z Filipem Lato. Artysta dał się bliżej poznać jako uczestnik 7. edycji The Voice of Poland, w której dotarł do etapu koncertów na żywo.

RadioZET.pl/PK