Zamknij

Sound'n'Grace i Mateusz Ziółko we wspólnym utworze. Premiera dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”

Redakcja
14.02.2018 11:52
Sound'n'Grace i Mateusz Ziółko we wspólnym utworze. Premiera dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Po sukcesie utworów „100” i „Idealnie” pora na kolejny singiel z najnowszej płyty Sound’n’Grace. Już dziś po godz. 19:30 Marcin Wojciechowski zaprezentuje wspólny utwór chóru i Mateusza Ziółko.

Kompozycja „Horyzonty” zadebiutuje dziś na antenie Radia ZET. Marcin zaprezentuje ją w trakcie swojego wieczornej audycji. Program „Wieczór z Radiem ZET” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

Sound’n’Grace: hit za hitem

W czerwcu 2015 roku chór zadebiutował z albumem „Atom”, który powstał we współpracy z producentem Bartoszem Zielonym „Tabb”. Jeszcze w tym samym roku krążek pokrył się platyną, a niemal każdy singiel stawał się wielkim hitem na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze pokochali Sound’n’Grace za utwory takie jak „Dach”, „Na Pewno”, „Możesz wszystko” czy „Nic do stracenia” nagrany z Mrozem.

17 listopada 2017 roku zespół zaprezentował swój drugi krążek „Życzenia”, na którym znalazło się czternaście premierowych utworów. Wydawnictwo promowały dobrze znane już słuchaczom Radia ZET single „Idealnie” i „100” z Filipem Lato.

RadioZET.pl/PK