Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sound'n'Grace i uczestnik The Voice of Poland łączą siły! Będzie nowy hit?

19.06.2017 12:44

Chór, który podbija swoimi utworami listy przebojów, powraca z nowym kawałkiem. W piosence „100” gościnnie pojawia się jeden z uczestników ostatniej edycji The Voice of Poland.

Sound'n'Grace i uczestnik The Voice of Poland łączą siły! Będzie nowy hit? fot. Youtube / Tabb & Sound'N'Grace

Singiel „100” to pierwszy utwór zapowiadający nowe wydawnictwo Sound’n’Grace. Premierę drugiej płyty chóru zaplanowano na listopad 2017 roku. Muzycy zaprosili tym razem do współpracy Filipa Lato. Artysta dał się bliżej poznać jako uczestnik 7. edycji The Voice of Poland, w której dotarł do etapu koncertów na żywo.

Na temat najnowszej piosenki wypowiedziała się autorka tekstu:

- Chcieliśmy, by była pozytywna i by motywowała do zmiany, do cieszenia się z małych rzeczy i ustalenia właściwych priorytetów – mówi Patrycja Kosiarkiewicz.

Sound’n’Grace: hit za hitem

W czerwcu 2015 roku chór zadebiutował z albumem „Atom”, który powstał we współpracy z producentem Bartoszem Zielonym „Tabb”. Jeszcze w tym samym roku krążek pokrył się platyną, a niemal każdy singiel stawał się wielkim hitem na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze pokochali Sound’n’Grace za utwory takie jak „Dach”, „Na Pewno”,  „Możesz wszystko” czy „Nic do stracenia” nagrany z Mrozem.

RadioZET.pl/PK

Oceń