Zamknij

Nowość od Sound'n'Grace. „Idealnie” będzie kolejnym radiowym hitem? [WIDEO]

Redakcja
02.11.2017 15:11
Nowość od Sound'n'Grace. „Idealnie” będzie kolejnym radiowym hitem? [WIDEO]
fot. Youtube (Sound'N'Grace)

Ich single są uwielbiane przez słuchaczy Radia ZET. Mimo że wciąż świetnie radzi sobie utwór „100”, Sound'n'Grace prezentują swój kolejny singiel zapowiadający nowy krążek.

Pozytywnie brzmiący singiel „Idealnie” zapowiada drugi studyjny album zespołu zatytułowany „Życzenia”. Na płycie znajdzie się dwanaście premierowych utworów i dwa dodatkowe bonusy. Premierę zaplanowano na 17 listopada.

- Niech ta piosenka zaraża Was dobrą energią i niech wam przypomina, że wystarczy otworzyć oczy, żeby dostrzec wszystko dobre, co nas otacza – czytamy na oficjalnym profilu grupy na Facebooku.

Kilka słów na temat nowego kawałka napisała także Patrycja Kosiarkiewicz, autorka tekstu.

- To piosenka na przekór czasom. Dziś chcemy coraz więcej, i rzadko jesteśmy wdzięczni za to, co już mamy. Jestem pewna, że każdy człowiek może znaleźć coś, za co może być wdzięczny, ważne, by sobie o tym przypomniał. Często narzekamy na złe rzeczy zamiast cieszyć się z tych dobrych - a przecież tak wiele zależy od nastawienia(…) tym tekstem zapraszamy do lekkości, radości i traktowania wszystkiego jako lekcji życia – podzieliła się Kosiarkiewicz.

Sound’n’Grace: hit za hitem

W czerwcu 2015 roku chór zadebiutował z albumem „Atom”, który powstał we współpracy z producentem Bartoszem Zielonym „Tabb”. Jeszcze w tym samym roku krążek pokrył się platyną, a niemal każdy singiel stawał się wielkim hitem na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze pokochali Sound’n’Grace za utwory takie jak „Dach”, „Na Pewno”,  „Możesz wszystko” czy „Nic do stracenia” nagrany z Mrozem.

Na ostatni singiel „100”, nagrany razem z Filipem Lato, wciąż możesz głosować na Liście Przebojów Radia ZET. Wystarczy, że klikniesz tutaj.

RadioZET.pl/PK