Zamknij

Sound'n'Grace zaczarowali Zimowy Narodowy razem z Radiem ZET [ZDJĘCIA]

Redakcja
10.12.2017 11:48
Sound'n'Grace zaczarowali Zimowy Narodowy razem z Radiem ZET [ZDJĘCIA]
fot. mat. prasowe

Fani sportów zimowych, którzy odwiedzili w sobotnie popołudnie PGE Narodowy, mieli świetną okazję, aby poczuć już wyjątkową magię świąt Bożego Narodzenia. Wszystko za sprawą koncertu Sound’n’Grace zorganizowanego przez Radio ZET oraz Zimowy Narodowy. Najpopularniejszy chór w Polsce zaczarował i rozgrzał zgromadzoną przed sceną publiczność. 

Twórczość Sound’n’Grace ma w sobie tyle pozytywnej energii, że nie jesteś w stanie ustać w miejscu. Wystarczyła już pierwsza piosenka, aby tłum widzów zgromadzonych przed sceną oraz na tafli wielkiego lodowiska dał się porwać muzyce. Niemal natychmiast wszyscy zapomnieli o niskiej temperaturze i zaczęli się bawić razem z zespołem.

Sound’n’Grace zapewnili publiczności prawdziwą muzyczną mieszankę. Grupa zaprezentowała swoje największe przeboje (m.in. „Dach” i „Na Pewno”), jak również piękne świąteczne piosenki, które przypomniały wszystkim o zbliżających się, pełnych rodzinnego ciepła i bliskości, świętach Bożego Narodzenia.

Na scenie Radia ZET nie mogło także zabraknąć wyjątkowych gości. Wspólnie z zespołem wystąpili młodzi polscy artyści. Jula, która wydała w tym roku swoją kolejną płytę, zaśpiewała z Sound’n’Grace utwór „Gdy Gwiazdka”, a słynny przebój „100” wykonał z chórem Filip Lato, uczestnik 7. edycji The Voice of Poland. Wokalista zaprezentuje debiutancki krążek już na wiosnę 2018 roku.

Sound'n'Grace na Zimowym Narodowym z Radiem ZET [GALERIA]

RadioZET.pl/PK