Zamknij

Spice Girls pobiły rekord. Miliony ludzi walczyły o bilety na ich nowe koncerty!

Redakcja
13.11.2018 13:19
Spice Girls
fot. instagram.com/spicegirls/

Wielki powrót Spice Girls zelektryzował ludzi. Do sprzedaży trafiły bilety na ich nadchodzące koncerty, które zaplanowano w 2019 roku. Okazuje się, że trasa koncertowa Spice Girls wywołała ogromne poruszenie i pobiła wszelkie rekordy sprzedaży. Miliony osób próbowały kupić wejściówki.

Spice Girls pobiły rekord. Bilety na ich koncerty chciały kupić miliony osób

Wiadomość o powrocie Spice Girls sprawiła, że Brytyjczycy oszaleli. Zaplanowana na 2019 rok trasa koncertowa legendarnego girlsbandu pobiła wszelkie rekordy popularności i wyprzedała się w mgnieniu oka.

Przedstawiciele platformy sprzedażowej Ticketmaster poinformowali, że w sobotę miliony osób starały się o zakup biletów na koncerty Spice Girls. W pewnym momencie kolejka na stronie internetowej wynosiła ponad 700 tysięcy osób, co nigdy dotąd nie miało miejsca.

Patrząc na to, co się wydarzyło, dziewczyny mogłyby grać prawie co wieczór przez cały rok — skomentował krótko dyrektor Ticketmaster.

W związku z ogromnym zainteresowaniem girlsband zdecydował się dodać więcej dat do trasy koncertowej. Spice Girls zagrają łącznie jedenaście koncertów na stadionach w Manchesterze, Coventry, Sunderlandzie, Edynburgu, Bristolu i Londynie. Gościem specjalnym tournée będzie piosenkarka Jess Glynne. Na scenie nie zobaczymy jednak Victorii Beckham

Spice Girls są uznawane za jeden z najważniejszych żeńskich zespołów w dziejach muzyki. Sprzedały ponad 80 milionów płyt, a ich utwór „Wannabe” wpisał się na stałe w popkulturową historię.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/independent.co.uk/PK