Zamknij

Oficjalnie: Spice Girls wracają! Opublikowały wspólne zdjęcie, a internet oszalał [FOTO]

Redakcja
05.02.2018 13:34
Oficjalnie: Spice Girls wracają! Opublikowały wspólne zdjęcie, a internet oszalał [FOTO]
fot. ons.pl

Na tę wiadomość czekali najwięksi fani lat dziewięćdziesiątych. Najsłynniejszy girlsband w historii muzyki powraca. W sieci pojawiło się nowa wspólna fotografia pięciu Spicetek. Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie wśród internautów.

Wielki powrót Spice Girls jeszcze w tym roku. W ostatni weekend internauci oszaleli po publikacji wspólnego zdjęcia grupy. Fotografia dodana przez wszystkie członkinie została polubiona kilka milionów razy na Instagramie.

— Nadszedł czas, aby wspólnie odkryć nowe, niesamowite możliwości. Wszystkie jesteśmy zdania, że czekają nas kolejne fascynujące rzeczy, które ponownie przywołają istotę Spice Girls i wzmocnią przesłanie o kobiecej sile dla przyszłych pokoleń — przekazały artystki przez swojego rzecznika w rozmowie z „Digital Spy”.

Nieznane pozostają na razie szczegóły powrotu Spice Girls. Zespół nie potwierdził plotek o nowej muzyce i ewentualnej trasie koncertowej. Pojawiają się też informacje o tajemniczym projekcie telewizyjnym, który miałby mieć premierę jeszcze w tym roku.

Największy brytyjski fenomen od czasów Beatlesów

Wielu Brytyjczyków porównywało popularność girlsbandu do czasów Beatlemanii, kiedy w latach sześćdziesiątych panował szał na kultowy band z Liverpoolu.

Spice Girls zawiesiły oficjalnie działalność w 2000 roku, ale kilkukrotnie powróciły do muzyki. Zespół zaprezentował dziesięć lat temu zupełnie nowy singiel i składankę z największymi hitami, a w 2012 roku pojawił się na scenie w trakcie ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich w Londynie.

Dziś girlsband jest uznawany za jeden z najważniejszych żeńskich zespołów w dziejach muzyki. Grupa sprzedała ponad 80 milionów płyt, a ich utwór „Wannabe” wpisał się na stałe w popkulturową historię.

Spice Girls kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/digitalspy.com/PK