Zamknij

Spice Girls wystąpią na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Redakcja
01.03.2018 16:58
Spice Girls 2018
fot. Instagram

Wielki powrót Spice Girls był wielkim zaskoczeniem ostatnich tygodni. Teraz okazuje się, że spicetki mają w zanadrzu coś jeszcze: będą gwiazdami na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Już w maju odbędzie się ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Choć do ceremonii pozostało jeszcze kilka miesięcy, to przygotowania idą pełną parą. Wśród coraz nowszych informacji o wydarzeniu znalazła się niesamowita wiadomość dla fanów Spice Girls. Girlsband, który zaledwie kilka tygodni temu ogłosił swój powrót, ma wystąpić na przyjęciu książęcej pary.

Wiadomość tę niechcący zdradziła jedna z członkiń zespołu: Mel B. Melanie Brown, czyli „Scary Spice”, wystąpiła w amerykańskim talk show „The Real” i zdradziła tam, że każda ze spicetek otrzymała zaproszenie na ślub księcia Harry'ego. Prowadzący program próbowali dowiedzieć się czegoś więcej, jednak wokalistka żartowała, że i tak wyjawiła zbyt wiele. Informacja na razie nie jest oficjalna, jednak z pewnością coś jest na rzeczy.

Przypomnijmy, że na początku lutego w mediach pojawiła się informacja, że najsłynniejszy girlsband świata powraca na scenę. Każda ze spicetek na swoim Instagramie umieściła jedno, to samo zdjęcie, co było wyraźnym komunikatem dla fanów. Fotkę opisały słowem kojarzonym ze Spice Girls: #girlpower.

Spice Girls wracają. Ogłosiły to tym zdjęciem

— Nadszedł czas, aby wspólnie odkryć nowe, niesamowite możliwości. Wszystkie jesteśmy zdania, że czekają nas kolejne fascynujące rzeczy, które ponownie przywołają istotę Spice Girls i wzmocnią przesłanie o kobiecej sile dla przyszłych pokoleń — przekazały członkinie grupy przez swojego rzecznika w rozmowie z „Digital Spy”.

RadioZET.pl/SA